Info: +372 646 0113
Shop/Pood: +372 55 620 005

TaT3D Informatsioon

Need realistlikud vormid on kasulikud snaipri koolitusele, dünaamilise sisenemise ja laskmis koolitusele (CQB). TAT3D ATS tooted on mõeldud kasutamiseks väikese ja suure kaliibriga laskemoonaga ning sobivad hästi noa koolitustele.

 

 

KOOLITUSVÕIMALUSED

TAT3D Advanced Target Systems (TAT3D ATS) on spetsialiseerunud taktikalise väljaõppe mehaanilisele modelleerimisele ja vormide valmistamisele. Meie realistlikud humanoidsed märgid on kolmemõõtmelised (3-D). Me kasutame optilisi skännereid inimese mudeliteks, et luua elu lähedane mudel; mille tulemuseks on väga realistlikud ja proportsionaalsed märgid.

TAT3D Advanced Target Systems sisaldab ainulaadset ja kvaliteetset toodet, mis edastab laskemoona “ise paraneva” vahu abil. See ainulaadne süsteem koosneb äärmiselt suurest lööki absorbeerivast materjalist.

Kasutuslihtsus: kõik TAT3D-ATS tooted on kergekaalulised ja hõlpsasti kasutatavad.

Realistlik NVG Koolitus: TAT3D-ATS Real-size torso on nähtav ööenägunemise kaitseprillidega (NVG). “Paberiga valmistatud märke ei saa NVG-ga kasutada”.

Pikaajaline: TAT3D-ATS suudab vastu pidada mitmele koolitusüritusele tänu oma modulaarsele disainile, ainulaadsetele absorbeerivatele materjalidele ja on tõestatud, et see peab vastu tuhandele erinevale kaliibri lasu voorudele.

Tasuv: Modulaarne disain võimaldab kasutajal ühe osaga korraga asendada, hoides kulusid maha ja suurendades sihtmärgi elutsüklit.

Elu Lähedane: meie eesmärgid on anatoomiliselt täpne realistlikule koolitus.

Rahvusvaheliselt patenditud süsteemide disain: kõik TAT3D sihtsüsteemid on projekteeritud, kasutades optilise skannerite ja CAD projekteerimisseadmete keerukat protsessi; mis pakub väga täpset inimmudeleid, mis toodavad kvaliteetseid 3D sihisüsteeme.

Inimlik liikumine: TAT3D-ATSil on võimalus esindada humanoidse sihtmärgi täielikku liikumist; samas mitmete relvade ja mittesurmava koolituse abivahendite paigutamiseks kätele ja kehale.

360-kraadine väljaõpe: meie ainulaadne disain ja patenteeritud 3D-aspekt pakub 180-kraadilist märgi kasutamise võimalusi; mis toetavad täielikku gamete-taktikaläbistamist 180-kraadise tasapinnaga.

Ameerika Ühendriikides valmistatud: TAT3D-ATS koolitusvahendid on uhkelt valmistatud kvaliteetsetest materjalidest ja läbivad range kvaliteedikontrolli (Q&A). Kõik märgid tehakse Ameerikas ja kasutatakse uhkelt ülemaailmselt, et toetada õiguskaitset, sõjalist väljaõpet ja vaba aja veetmist.