Info: +372 646 0113
Shop/Pood: +372 55 620 005

Revision kiivrid

Revisionil on üle maailma rohkem kui 200 töötajat, kes lisaks administratiivsele töötavad tootearenduse, tootmise, müügi, testimise aladel – ainult nende abiga on võimalik olla maailmas liidripositsioonil kaitsevarustuse valdkonnas.
Kõik saavad aru, et asjad, mida Revision teeb päästavad elusid – lõpmatu motivatsiooniallikas ja siht elus.

  • Lahtikäiv kiivrisüsteem laseb võitlejal valida ja leida oma tasakaalu vajaliku kaitseomaduste suhtes.

  • Kõrgkvaliteetsed materjalid koos innovaatiliste disainiga loovad ideaalse kaitse tömbi löögi, plahvatuse ja ballistiliste ohtude vastu.

  • Disainitud ja loodud eeskätt maksimaalset suutlikust silmas pidades, samas vähendades ka maksimaalselt kaalu. Kasutusel on vaid viimase malli materjalid ja innovaatilised tootmisprotsessid.

  • Batlskin on loodud ühtse süsteemina, kus iga komponent integreerib ideaalselt teisega ja loob võimalikult parima sooritusvõimaluse.

  • Revision loob kõik võimalused tootmaks parimat ja innovatiivseimat tänapäeva modernse sõdalase jaoks. Seejuures ollakse valmis ka täiesti omaloominguliste lahendustega.

Batlskin Viper head Protection System’i (kaitsekiivrisüsteem) põhi on kergkaaluline ACH kiivri kuju. See täisintegreeritud ja moodul-süsteem, mis sisaldab Batlskin paigaldusreelinguid, lukustatavad ja eraldiseisvad pikad liistud, lõuakaitset ja visiiri on loodud olema ühtsena Viper kiivriga. Kõrgeim kaitse trauma vastu – löök, plahvatus või ballistiline kild. Kõik ühes kerges komplektis, mida saab vastavalt Teie missioonivajadusele kokku panna.

Revision-Upgraded-Batlskin-Helmet-System-05.20.147phpThumb_generated_thumbnail (3)