Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Camelbak

PARIM VARUSTUS TIPPTEGIJATE JAOKS. CamelBak

MISSIOON

Järjepidevalt leiutada uusi võimalusi ja muuta, kuidas kehaliselt aktiivsed inimesed vedelikke tarbivad.

VISIOON

Asendada veepudelid, mida kasutatakse enamus juhtudel.

VÄÄRTUSED

Uuenduslikkus on CamelBaki kinnisidee.

Ettemõtlevad leiutajad , kes väärtustavad loovust, ebatraditsioonilisi ideesid ja ebatavalisi lahendusi igapäevaprobleemidele. Otsitakse uusi võimalusi tegemaks asju ning ei kardeta riske.

PUHKEPEATUSED ON ÜLEHINNATUD

CamelBak peab olema esimene, kuid ka kõige parem. Näiliselt võimatute asjade võitmine tekitab elevust, paigalseis või vooluga kaasa minemine ei saa kuidagi sellele vastu.

INSPIRATSIOON INIMESTELT

Kirglikult töötavad inimesed loovad parimaid ja tähtsamaid tooteid. Kõik klientide mõtted, nende ettevõtmised ja juhtumised on inspireerivad ja sunnivad edasi pürgima.

Idee inimeste põhivajadusest – janu

Aasta on 1988.

Pühapäevaratturist entusiast Michael Eidson võistleb “Hotter’N Hell 100” sõidus – 100 miili kuuma lagipähe paistva päikese käes Texases, USA’s. Vesi on lõpunijõudmiseks esmatähtis ning veepudeli täitmiseks on vaid mõned valitud kohad. Elukutselt kiirabimeedik Edison täidab kanüülikoti veega ning paneb selle valgesse sokki. Oma ehituse paigutab ta sõidusärgi seljaosa sisse, viskab peenikese joogivooliku üle õle ja kinnitab selle pesuklambriga.
Sellega sündis käed-vaba joogivõimalus. Eidson sai joomise ajal sõita, samal ajal kui teised tema üle naersid ja oma veepudelitega jändasid.

Missioon joomine – tee ellujäämiseni

Jeff Wemmer, võistlev rattur, kes armus CamelBaki oli tootest nii üllatunud, et hakkas seda omaalgatuslikult võidusõitudel müüma. Lõpuks võeti firma suurim fänn ka tööle ja aastal 1993 läks mees, ettevõttele väga raskel ajal pikale müügisõidule. Jeff külastas oma mootorrattaga rattapoode Floridast Californiani ning iga CamelBaki saadetud faks uue tellimusega oli lisahingatõmme vaevas olevale ettevõttele.

Muu on ajalugu

Väga palju julgust oli vaja, et areneda välja tsiklilt müüdavast kanüülikotist soki sees. Põhiväärtused jäävad aga samad kõiges, mis Camelbak teeb – joogikottide leiutamisest kuni suurimaks tootjaks saamine.
Ja need, kes Edisoni soki üle naersid – võimalused on, et neil on praegu seljas just Camelbak. Nii huvitav see elu ongi.

CAMELBAK’I® TOODETE SUURIMAKS EELISEKS ON SELLE DISAIN. KÕIK, MIDA TOODAME ON MÕELDUD HAKKAMA SAAMA IGAS OLUKORRAS JA SEDA ELU LÕPUNI.

HYDRATION PLUS CARGO

1090_auc_l1157_coyote_ltalon1

AINULT HYDRATION 

1217_black_l1217_coyote_l50142_coyote_armor

KINDAD

50194_black_elitecamelbak-gloves-