Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Haix

Einfaches CMYK

Uuenduslike meetmetega kõrgtehnoloogiliste funktsionaalsete jalanõude tootja HAIX täidab kõige karmimaid  ülemaailmseid nõudeid funktsionaalsuse, kvaliteedi ja disaini valdkonnas, samal ajal pakkudes parimat hinna-kvaliteedi suhet.

Funktsionaalsete jalanõude spetsialist : HAIX
Innovatiivsus, kõrgtehnoloogiline tootmine ja kingsepa teadmised

Mis on ühist New Yorgi legendaarsetel tuletõrjujatel, tuletõrjujatel Mexicos, Hamburgis, Moskvas ja Kaplinnas, saksa GSG 9 antiterroorirühmitusel, militaarüksustel Euroopas, Ühendemiraatides ja Afganistaanis ning abirühmadel katastroofipiirkondades?
Nad kõik kannavad HAIX’i.

Alates 1992. aastast kui Ewald Haimerl võttis oma vanematelt jalanõutootmise äri üle on mehel olnud visioon. Jalanõudespetsialist Mainburgist soovis HAIX’i näha internatsionaalsel turul. Vähem kui kahekümne aastaga oli ta seal ja nüüd nimetatakse HAIX’i üheks maailma tipptootjaks funktsionaalsete tuletõrjujate, politseinike ja sõjaliste üksuste jalanõude tootmises.
Mitmete patentide ja uute turuletoodavate toodetega seab HAIX aina uusi standarte funktsionaalsuse ja innovaatilisusega.

fire-eagle_507501 (2)Fire Hero2Fire

Fire (ingl. “tuli”) sütitas taaskord unikaalse eduloo. Üle 20 aasta on HAIX’i saapad olnud kasutuses tuletõrjeametites. Nad kaitsevad keerukate tehnoloogiliste võtete abil kandja jalga kuumuse, hapete, bakterite jpt eest..

206302552b6a9914bab_720x600300005_720x600Militaar

Militaarüksused üle terve maailma usaldavad Saksa kvaliteeti. Euroopa suurimad armeed nagu Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa varustavad oma sõdureid peamiselt HAIX’i saabastega. Nad teavad miks – kui jalanõu ei sobi kandjale ideaalselt, siis võib see lõppeda tema jalgadega väga kurvalt.

607606_airpower-x21206201_airpower_p6_high100302_airpower_c7Politsei

Pikki tunde jalgadel, kuid valu puudub. Väga paljud politseinikud kirjeldavad niimoodi oma igapäevatööd HAIX saabastega. Intensiivne ja laiahaardeline uurimis- ja arendustöö vorbivad sellise ideaalse sobivuse. Tagasiside klientidelt kindlustab, et tulevikuski jääb olukord vaid paranema.

 310004_blackeagle_adv30_stone_mid  300002_black-eagle-athletic-10-mid Tänavakasutus

Funktsionaalne igapäeva- ja vabaajakasutus, moderne sportlik disain – Haix Black Eagle tootevalik.  Loomulikult on selles saapas ühendatud ka kvaliteet ja kogemused tööjalanõude valdkonnast.

Protector-Forest_603101603201_720x600Metsa

Statistika näitab: mootorsaega töötamine on üks ohtlikemaid töid. Lisaks läbimõeldud otsustele on parim abivahend õige kaitseriietus. HAIX toodab lõikakindlust erinevate turvalisusklasside jaoks – erinevad mudelid pühapäevametsamehele kuni professionaalideni välja.

Kogu inimese raskust hoiavad üleval tema kaks jalga. 49 luud ja väikest lüli jalalabas moodustavad selle väga kompleksse ja unikaalse süsteemi.
Vale jalanõu põhjustab liigset pinget jalalabale ja võib viia olukorrani, kus luud ja pehmed koed ei jõua enam lisaraskust kanda.
Alustades jalanõu vormimsega võetakse aluseks jala anatoomia ja püütakse võimalikult ligilähedaselt jäljendada selle kuju. Arvesse võetakse, milliseid funktsioone peab jalanõu täitma, selle sobivus ja muidugi ka kaitset, mis ta jalale pakub.
Kasutatud materjalid ja sisetald moodustavad ühe terviku. Tänu pikkadele traditsioonidele ja kogemustele klientide tagasisideme ja uurimusinstituutide näol ning koostööle ortopeedidega on võimalik pakkude parimat saapamaailmast. Kandes HAIX saabast võite kindlad olla, et Teie jalg püsib õiges vormis ja kaitstud väliste tegurite eest.

Haixi materjalide testide kohta leiab lisainfot:

HAIX TESTID