Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Steiner

Steineri sündi võib arvestada Teisest Maailmasõjast kui sõjakoledustest räsitud infrastruktuuris ja majanduses hakkas 1947 aastal Karl Steiner üksinda tootma optikaid. Tema ainsaks eesmärgiks oli toota nii ideaalset ja vastupidavat optikat, millel poleks maailmas vastast. Tema sihikindlus ja kirg kasvatasid ettevõtte 50 inimesele vaid kuue aastaga.

Steineri igas valdkonnas kiidetud ja hinnatud optika on hetkel müügis 65 riigis üle maailma. Bayreuthi uurimis-, arendus- ja tootmisliin on vaieldamatult maailma kõige edasiarenenum optikate tehas.
Steineri tippklassi läätsed, kattekihid ja prismad on loodud, ideaalsuseni töödeldud ja toodetud Saksamaal. Tooted läbivad karmimaid kvaliteedikontrolle, mis võimalik. Ainuüksi läätsed läbivad 460 erinevat protsessi. Valmis läätsed, mis kaetud vastavalt kasutusalale paigaldatakse binoklitesse või sihikutesse, mis omakorda lähevad kvaliteedikontrolli. Kui viimane läbitud, siis saab ühes kindel olla – pakendatud tootele pole omasuguste seas vastast, see on kõige töökindlam ja täpsem toode võimalikest.

2008

Beretta Holdingu liige

history-2008.png

Militaarbinoklid

Eliitüksused üle maailma saavad toetuda neile. Niisamuti saad ka Sina!

Ehitatud militaartäpsust  ja optilist kvaliteeti silmas pidades ning tõestanud end karmides kasutustingimustes – need on binoklid, milleta Te hakkama ei saa kui Teie missioon nõuab Teilt ideaalset nägemist.

MilitaryCommander7x50C_FrontM830r LRF_aMilitary20x80_Lx

Taktikalised binoklid

Silmitsi sihikindla, võibolla tapva vastasega. Patrullides pikal piiril, pimedal tänaval või rannikualal. Hoides naabruskonda ohutuna. On aegu kui vaid kõige teravaim, vastupidavaim ja töökindlaim optika on valikuvarianttides. Üksainus viga, üksainus udune pilt ja juhtuda võib katastroof, üks terav ja piisavalt hele pilt aga võib anda Teile elutähtsa eelise.
Just needsamad eliit-missioonioptikad annavad Teile selle eelise.

Tactical 10x28

Vabaõhu optikaseeria

Te näete seda pilti vaid korra elus, olge kindlad, et Te näete seda nii puhtalt kui võimalik – kõik värvid ja kontrastid, iga hingemattev detail, kõik selle toob Teile silme ette vaid Steineri optika oma tippklassitehnoloogiaga. Iga väljasõiduga käib kaasas oma unustamatu kõrghetk. Ärge jääge sellest ilma ja võtke kaasa parim kaaslane – Steineri Nature and Travel binoklid.

steiner-safari-ultrasharp-10x26-binocular-v xc-842-s xp-1042-s