Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Buff Original

BUFF® on maailmas juhtiv multifunktsionaalsete peakatete tootja. Kompaktsed, tuule eest kaitsvad, kiiresti kuivavad, ei tuhmu ning elastsust ei kaota. BUFF peakate on uskumatult mitmekülgne, lõbus ja funktsionaalne.

 

Buff kaitse

Buff pühandab end tootmaks mitmekülgseid ja mugavaid isikukaitsevahendeid professionaalide jaoks tööstus- ning militaarvallas.

Mitmekülgsus: Ideaalsed kandmaks erinevatel välitöödel, eriti kus loodus või elemendid endas tervisele ohtlikeid riske peidavad – Buff aitab oma erinevate kandmisvõimaluste abil oludega toime tulla.

Õmblusvaba: Coolmax®, Thermolite® ja Nomex®  riietest tooted on äärituste- ja õmblusvabad vältimaks nahaärritust ja ebamugavat hõõrdumist.

Elastne: Kõik tooted on elastsed. Selle pärast on nad ka nii mugavad ja ei kaota kunagi enda algset vormi.

Kõik need omadused teevad Buff tooted väga hästi sobivaks politseinikele, tuletõrjujatele, militaarteenistujate ning paljudele teistele välitöödel osalevatele inimestele.

Untitled

Kandmisvõimalused

4f8c9bd3a1fd475aa779cb0862bf8e18

Disaini ise oma BUFF®
Tahate välja paista? Vajate promoda brändi või üritust?

Isedisainitud Buff võib abiks olla kui soovite korraldada mõnda üritust või kingitust näiteks klubi, meeskonna või assotsiatsiooni poolt.

Sinu BUFF® – kannab Teie logo või embleemi, pilti või värvilahendust. Lihtsalt saatke meile oma kujundusnägemus ja põhi, millele soovite seda saada ning kogus alates 25st kuni 25000’ni ning meie teeme ülejäänu!

Ära oota, tellige enda Buff juba täna.