Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Kestrel

Ilmajaamad ja käsiilmajaamad Kestrel Metersilt

4500NVABtanhires03_1024x1024

Kestrel Meters toodetakse  NK (Nielsen-Kellerman) poolt —Ühendriikide ettevõte, tuntud oma toodete nagu NK® Rowing & Paddling, Kestrel® Pocket Weather Meters, ja Blue Ocean® Audio  pärast. Nielsen-Kellerman  disainib, toodab ja levitab veekindlaid instrumente aktiivse elustiili ja paljude tehniliste alade jaoks. Tooteid valmistatakse Boothwyn, PA, USA’s.

Kunagi läks sama funktsiooni täitmiseks vaja tervet veoautotäit varustust – nüüd saab mobiiltelefonisuurusest seadmest nagu Kestrel 4000 teada kogu vajaliku ilma- ja tuuleinfo. Kestrel käsiilmajaam on väga tugeva ehitusega, immuunne ilmaoludele ja isegi hulbib vee peal.

Käsiilmajaama toodetakse laiale kasutajaskonnale ja mitte ainult pühapäeva-ilmavaatlejatele. Seade on end tõestanud tuletõrjujate, farmerite, militaarsfääris jm. seas kui täpne tööriist ilmast arusaamisel.

Tuulekiirusmõõtjad kaugmaalaskurite ja militaarkasutuse jaoks

P1020152slideshow_1images

Täpsed tuule kiirused on militaarsfääris möödapääsmatud – langevarjurite  täpne väljalaskmine ohutusse tsooni, täpsuslaskurid või suurtükispetsialistid, kõik vajavad täpseid andmeid.  Automaatne ilma logimine Kestrel 4000 ja 4500 (mis mõõdab ka külg- ja taganttuult jne) lubab militaristidel hoida silma peal kohalikel oludel ja teha õigeid otsuseid nii töö- kui ka puhkeaja kohta, samas. Kestrel sobib ka hobilaskuritele, kes eelistavad mudeleid 1000, 2500 või 3000.  Kuid pole tähtis, mis mudelit kasutada, nad kõik on vastupidavad ükskõik, mis olukorras neid ka ei kasutata.
Kasutage Kestrel toodete võrdlustabelit Kestrel Meter comparison chart , et kindlaks teha, millist just Teil vaja oleks!

Tuulekiirusmõõtjad tuletõrje ja ohtlike ainete spetsialistidele.

slideshow_6Kestrel21-450x299slideshow_7

Pole tähtis, kas on vaja teada kuhupoole ja kaugele tuli levib või kuidas on parem päästjatel redeleid õhku vinnata – mobiiltelefonisuurune Kestrel on vajalik igas päästeoperatsioonis. Üldiselt valivad tuletõrjujad 3000, 3500 (mis ongi kusjuures nende jaoks loodud) või 4000. Ohtlike ainetega tegelejad valivad tipptoote 4500. Vaadake Kestrel Meter comparison chart, et valida enda jaoks sobiv.

Anemomõõtjad ja käsiilmajaamad vabaajakasutajatele.

slideshow_5nk_kestrel_banner_1slideshow_10

Misiganes Teid õue toob – töö, sport või niisama ajaviide, mitte miski pole hullem kui juhuslikult muutuv ilm, mis Teid valel ajal tabab. Kestreliga olete aga ajast ees! Kestrel annab ette teada tulevast tormist või külma tuule puhangutest – olete õues tegutsedes alati võimeline tegema ohutuid ja kindlaid otsuseid tegutsemise kohta.

Kasutage Kestrel Meter comparison chart, et leida enda jaoks sobiv!