Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Silenta

Oy Silenta Ltd on üle 50 aasta olnud üks turuliidreid kuulmiselundite kaitsevahendite arenduses ja tootmises. Samuti toodetakse ka näokaitsevahendeid ja tehnilisi plastikuid. Silenta tooted on CE-heakskiidetud, toodetud Soomes ja testitud EAN 352 ja ANSI S3.19-1974 standardite järgi. Firma töötab rangelt ISO 9001 süsteemide järgi.

Silenta kuulmiskaitsmed saadetakse üle maailma tööstusesse, kaitsevägedesse ja vabaajakasutusse. Umbes 80-90% toodetest eksporditakse.

Silenta eesmärgiks on jätta positiivne jälg inimestele ja nende töökeskkonnale – toodetakse vaid kõrgkvaliteetseid isikukaitsevahendeid. Seejuures tullakse koos partneritega välja uute ja innovatiivsete toodetega. Näiteks viimase malli elektrilised kuulmiskaitsmed on Oy Silenta Electronics Ltd, Silenta grupi liikme arendustöö tulemus.

a-com_bt_cap_2Kuulmisteede kaitsme peakomplekt Bluetooth® tehnoloogiaga, mida annab kinnitada töökiivrile. Loodud kõige mürarikkamate olude jaoks, kus vajalik hea kuulmine ja pea kaitse. Lihtne klõpsuga adapter ühildub üldlevinud augusüsteemidega kaitsekiivritel. A-Com BT Cap’i kõrgarenenud mikrofoni-kuulari süsteem lubab saavutada häid kommunikatsioonivõimalusi ka kõrgete müratasemete juures nagu kaevandused ja muud tööstuslikud miljööd. Kõrvaklapid pakuvad suurepärast mürasummutust kõigides helisagedustes, ruumikad klapid ja pehmed kõrvatihendajad teevad pikaaegse kandmise mugavaks. Silentex Cap mudeleid saab kanda kombineeritult Silenta Multiscreen pea- ja näokaitsmetega. 
_mg_7764ksp0017Silenta Aurora – disainitud mürarikkasse keskkonda. Arenenud tehnilised elemendid ja hea summutusomadus on Aurora nurgakivid ja teevad sellest hea valiku iga olukorra jaoks. Kaalult kerget, ühtlase peapaela pingega ja pehme kõrvapehmendusega Aurorat on mugav kanda ka väga pika aja jooksul.