Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Haix

Einfaches CMYK

Jalandud mis on algusest lõpuni toodetud Euroopas

Uuenduslike meetmetega kõrgtehnoloogiliste ja  funktsionaalsete jalanõude tootja HAIX täidab ka kõige karmimaid  nõuded funktsionaalsuse, kvaliteedi ja disaini valdkonnas, samal ajal pakkudes parimat hinna-kvaliteedi suhet.

Funktsionaalsete jalanõude spetsialist : HAIX
Innovatiivsus, kõrgtehnoloogiline tootmine ja pikaajaline kingsepa kogemus

Mis on ühist New Yorgi legendaarsetel tuletõrjujatel, tuletõrjujatel Mexicos, Hamburgis, Moskvas ja Kaplinnas, saksa GSG 9 antiterroorirühmitusel, militaarüksustel Euroopas, Ühendemiraatides ja Afganistaanis ning abirühmadel katastroofipiirkondades?
Nad kõik kannavad HAIX’i.

Alates 1992. aastast kui Ewald Haimerl võttis oma vanematelt jalanõutootmise äri üle oli mehel visioon. Jalanõudespetsialist Mainburgist soovis HAIX’i näha internatsionaalsel turul. Vähem kui kahekümne aastaga saavutas ta oma eesmärgi ja nüüd nimetatakse HAIX’i üheks maailma tipptootjaks funktsionaalsete tuletõrjujate, politseinike ja sõjaliste üksuste jalanõude tootmises.
Mitmete patentide ja uute turuletoodavate toodetega seab HAIX aina uusi standardeid funktsionaalsuse ja innovaatilisuse valdkonnas.

TULETÕRJUJAD

Üle 20 aasta on HAIX’i saapad olnud kasutuses tuletõrjeametites. Nad kaitsevad läbimõeldud tehnoloogiliste võtete abil kandja jalga kuumuse, hapete, bakterite jpt eest vastates kõikidele võimalikele standarditele ja nõuetele.

MILITAAR/KAITSEVÄGI

   

Militaarüksused üle terve maailma usaldavad Saksa kvaliteeti. Euroopa suurimad armeed nagu Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa varustavad oma sõdureid peamiselt HAIX’i saabastega. Nad teavad miks – kui jalanõu ei sobi kandjale ideaalselt, siis võib see pärssida nende võimekust reageerida.

POLITSEI

Pikad tunnid jalgadel, kuid valu puudub – Politseinikud kirjeldavad niimoodi oma igapäevatööd HAIX saabastega. Intensiivne ja laiahaardeline uurimis- ja arendustöö on vorminud sellest ideaalse sobivusega jalanõu. Tagasiside klientidelt on meile kinnitanud, et tulevikuski jäävad nad HAIX’idele kindlaks.

TURVASAAPAD

   

Funktsionaalsed jalanõud igapäevaseks töötegemiseks. Sportlik disain, kergus ja turvaelemendid HAIX jalanõudel teevad neist usaldusväärsed jalanud objektidel, ehitustel või ladudes.  Loomulikult on selles saapas ühendatud kvaliteet ja kogemused tööjalanõude valdkonnast, mis tagab üleüldise mugavuse seotult ohutaseme ja vigastuste vähendamisega. Ära vaeva oma jalgu madalama klassi turvasaabastega – Võta HAIX Safety

METSATÖÖSTUS

Statistika näitab: mootorsaega töötamine on üks ohtlikemaid töid. Lisaks otsustele on parim abivahend õige kaitseriietus. HAIX toodab lõikakindlust erinevate turvalisusklasside jaoks – Turvajalanõud metsatöödeks on erinevate standardite ja turvatasemega. Leiad kindlasti endale sobiva jalanõud olenemata, kas veedad metsa tehes kõik tööpäevad või sisaldab sinu vaba aeg nädalavahetustel metsamajakese ümbruses töötegemist.

JAHTIMINE, MATKAMINE JA VABA AEG

  

Inimese keha ja varustust hoiavad üleval tema kaks jalga – 49 luud ja väikest lüli jalalabas moodustavad selle väga keeruka ja unikaalse süsteemi. Kui kanda valesid jalanõusid põhjustab see jalalabadele liigset ja võib viia olukorrani, kus luud ja pehmed koed ei jõua enam lisaraskust kanda. Alustades jalanõu vormimsega võetakse aluseks jala anatoomia ja püütakse võimalikult ligilähedaselt jäljendada selle kuju. Arvesse võetakse, milliseid funktsioone peab jalanõu täitma. Lähtutakse selle sobivusest ja muidugi ka kaitsest, mida ta jalale pakkuma peab. Kasutatud materjalid ja sisetald moodustavad ühe terviku. Tänu pikkade traditsioonide, kogemuse, klientide tagasiside ja uurimusinstituutide ning koostöö ortopeedidega on võimalikuks teinud pakkude parimat tervast jalatsimaailmast. Kandes HAIX saabast võite kindlad olla, et teie jalg püsib õiges vormis ja kaitstud väliste tegurite eest ning värskena.

Haixi materjalide testide kohta leiab lisainfot:

HAIX TESTID