Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Radar 1957

Üle 50 aasta kogemust kvaliteetsete kabuuride valmistamises.
Radar on moderne ettevõte, mis paneb rõhku tehnoloogilistele uuendustele ja  arendusele. Firma omab mitmeid patente oma eksklusiivsete tehnoloogiatele.

“Inspireeritud ekstreemsustest” on kasutatav filosoofia, mis sisaldav endas kabuuri rolli muutmist ja funktsiooni. See omakorda tähendab kogu mudeliliini ümberkavandamist alustades Radar3 Cube’st koostöös kõikide väliste koostööpartneriga üle maailma.
Sel põhjusel on Radar 1957’e tooted tehtud ainult parimatest toorainetest, edasiarenenuimatest konstruktsioonitehnoloogiatest ja tehnilistest ettevaatlusabinõusid arvestades. Iga toode läbib enne tehasest väljumist range vastupidavuskontrolli.

Iga päev uute võimaluste ja tootmismeetodite otsinguil, iga päev arengus.
Pideva relvastuse tehniloogilise evolutsiooni ja relvajõudude tähtsuse suurenemise ühiskonna turvamisel koosmõjul loob kõik eeldused selleks, et arendada välja üha uusi eksperimentaaltehnoloogiaid, mis suurendaks kabuuride tõhusust.

Radar 1957 väärtus avaldub raskeimates oludes.

Radar 1957 põhitunnused (ohutus, praktilisus, tugev konstruktsioon, mugavus, vastupidavus) on ülimad just selle pärast, et kõik tooted luuakse ning testitakse kõige karmimaid olukordi silmas pidades. Sellistes olukordades oleneb inimese ohutus ja isegi elu just tema varustuse otstarbekohasusest ja töökorrast. Selle pärast teeb Radar 1957 oma tooteid nii, et saab garanteerida ideaalse suutlikuse isegi kõige raskemates olukordades ja stressirohkemates situatsioonides.

Teenistuskabuurid

Taktikalised kabuurid

Peidetud kabuurid
Õlakabuurid