Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Avon Protection

Avon Protection on ülemaailmse turu liider hingamisteede kaitsevahendite ja sellega seonduva tehnoloogia vallas. Avon spetsialiseerub tööstuslikel, sõjaväelistel, korrakaitse ja tuletõrje kaitsevahenditel.
Avoni ajalugu ulatub tagasi 1920ndatesse aastatesse. Suur areng ja konkurentsitu hingamismaskide disain on toonud Avoni maailma isikukaitsevahendite tootjate tippu.

fm53 press releaseproductimage_fm50

Avon Protection’ revolutsiooniline FM53 mitmekülgne respiraatorisüsteem on arendatud välja professionaalidele, kelle töö eeldab pidevalt muutuvat töökeskkonda.

FM53 on ülemaailmselt tunnustatud kui kõige edasiarenenum respiraatormask, mis pakub nii ülerõhu SCBA, PAPR ja alarõhu APR/ võimalusi. Kõik need variandid on saadaval ühes maskis ilma komponentide vahetuseta. Saadaval vasaku, parema kui ka topeltfiltriga.

FM53 süsteem  arendati välja lahingutandri jaoks – terrorismivastase sõja ja rahuoperatsioonide jaoks, kus tihtipeale võivad varitseda teadmata ohud ohud. FM53 pakub kaitset traditsionaalsete keemiliste ja bioloogiliste relvade vastu, samuti ka toksiliste industriaalsete ainete vastu.

vikingzseven_brochurethumbvikingzseven_productimageplaceholder_brochuredeltairproductimage

Avon Protection’i  Viking Z Seven SCBA  on loodud tuletõrjujate ja raskemoelist tööstusliku töö vajadusi silmas pidades. Tulekindlad rihmad, ohuhoiatussüsteem ja paljud teised omadused järgivad rangeid NFPA Standarte 1981, 2007 : kaasa arvatud ka tähelepanudisplei ja CBRN kaitse. Viking Z Seven sisaldab endas suhtlusvahendit, häälevõimendust ja maski sisseehitatud patenteeritud AirSwitch tehnoloogiat.

FM54, Maximum Protection, Total Flexibility

FM54 prod

FM54, maksimaalne kaitse, täielik paindlikkus.

Avoni uusim õhupuhastusrespiraator FM54 pakub professionaalsele kasutajale maksimaalset kaitset silmadele, näole ja hingamisteedele keemiliste, bioloogiliste, radioloogiliste ja radioaktiivsete (CBRM) ning toksiliste industriaalmaterjalide ja kemikaalide vastu, samal ajal jättes vastavalt ülesannete muutustele kasutusvõimalustesse paindlikkust.

FM54 töötab nii positiivse kui negatiivse rõhu peal (APR, SCBA, CCBA ja PAPR). Kahe võimaluse vahel saab lülitada hoovast VREU (väljahingamise muutuva vastupanu üksus) küljes, ilma et peaks eemaldama hääle projitseerimise üksust (VPU) või kaotama kaitseomadusi.

NATO

NATO tugi- ja hankeagentuur (NSPA) sõlmis Avon Protectioniga 10-aastase lepingu täieliku CBRN-i isikliku respiraatori süsteemi tarnimiseks. Hanget juhtisid Soome ja Norra tehniliste nõuete kehtestamiseks ja lõppkasutajate testimise nõudmiseks. Raamleping võimaldab NATO riikidel ja partneritel osta Avon Protectioni turul juhtivat respiraatorisüsteemi, mis põhineb FM50 ümber, täis komplekti filtreid, MP-PAPR, (Powered Air Purifying Respirator), ST53 (Self-Containers Hingamisaparaat) ja lisaseadmeid.

Mõistes NATO vägede nõutavat operatiivset paindlikkust, on Avon Protection välja töötanud ainulaadse modulaarse hingamissüsteemi, mis kaitseb NATO vägesid kõige nõudlikumas keskkonnas.

MP-PAPR on lisatud ka raamlepingusse.
NSPA valitud respiraatori kaitsesüsteemi keskmes on respiraator FM50 ja komplekt filtreid. Koostöös Ameerika Ühendriikide kaitseministeeriumiga, et võidelda mitmekordsete CBRN-ohtudega, mis esinevad tänapäevastes sõjaolukordades, terrorismivastastes ja rahuvalveoperatsioonides, on FM50 end kõige operatiivsemalt tõestatud ja laialdasemalt kasutusele võetud lahinguväljal kasutatav respiraator.