Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Hoerneke TW1000

Bilderstreifen_Pfefferspray07

Pipargaasid

TW1000 HOERNECKE pipargaasi sisaldavad naturaalset pipraekstrakti Oleoresin Capsicum (OC).  Aktiivset koostisainet ammutatakse kõige teravamatest chilli pipardest ja see põhjustab kohest silmade ja hingamissüsteemi ärritust, mis omakorda muudab ründaja jõuetuks. Õigesti kasutades ei oma TW1000 OC tooted mitte mingeid kõrvalnähte.

HOERNECKE – Sinu OC spetsialist juba üle 30 aastase kogemusega
Iga pipargaas pole samasugune. Sellepärast on tähtis teada, kas tootja on hiljuti turule tulnud või on sellel palju aastaid kogemust. Näiteks on Hoernecke pereettevõte, mille laboratoorium ja tootmisliin on Saksamaal pideva teadusliku järelvalve all.

Kaitse loomade vastu, millele võite toetuda
TW1000 pipargaasiga olete alati kaitstud koerte ja muude ohtlike loomade rünnakute vastu. Samuti võib eemale tõrjuda ründavaid inimesi, mida on edukalt tehtud riikides, kus vastav seadus seda lubab (Prantsusmaa, Sveits).

TW1000 spreid korrakaitsekvaliteediga
Tooted, mis spetsiaalselt toodetud korrakaitseüksuste jaoks ehk on vahetatavate padrunitega on kättesaadavad ka tsiviilkasutuse jaoks.

TW1000 on professionaalne enesekaitsevahend, mis töötab igapäevases politseitöös ja tsiviilisiku elu. TW1000 sprei saab sihikule võtta ja kahjutuks teha vastakse pika vahemaa tagant hoides ära ohtlikke või surmavaid kahjustusi.