Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Carinthia Insulation Garments

Kõrgkvaliteet toodetud Euroopas

Carinthia, mis on Goldeck Textile kaubamärk on üle 60 aasta pühandanud isolatsioonimaterjalide tootmisele kasutades nii naturaalset kui ka sünteetilisi kiudmaterjale kõige karmimate ilmastikuolude jaoks. Carinthia tootearenduse eesmärk on saavutada maksimaalne efektiivsus optimaalse soojuse ja kaalu suhtes.


G-LOFT_LogoToodetud nõudlike missioonide jaoks
Pikaaegse uurimus- ja katsetustöö tulemusena on Carinthia loonud oma G-LOFT isolatsiooni, mille valmistamisel võeti aluseks naturaalsete hanesulgede omadused. Enamus euroopa militaarvägedest on valinud endale G-LOFT isolatsiooni nii magamiskottide kui ka üleriiete näol. Samuti on tooted kasutusel paljudel eriüksustel ja korrakaitseorganitel. G-LOFT pakub tõhusat efektiivsust ka kõige karmimates olukordades samal ajal kaotamata puhkehetkedel vajalikku mugavust.


Carinthia soojusisolatsiooni põhilised kriteeriumid nii professionaalsele kui ka tavakasutajale:

–  kõrgeim termoisolatsioon
– väike pakkimissuurus (hästi kokkusurutav)
– madal kaal
– vastupidavus
– mugavus


Tehnoloogia

Kahekomponentne kiud:
MÄLU: G-LOFTi isolatsiooni erakordselt kohev ja soojendav spiraalne vorm saavutatakse kahekomponendilise kiu molekulaarstruktuuri kaudu.
Spetsiaalne kiudainete segu:
Mikrokiud ja „madala sulavusega kiud“ tagavad püsiva, koheva G-LOFT isolatsiooni minimaalse võimaliku suurusega.
Loomulik klusterdumine:
Sarnaselt kõrgekvaliteedilistele soojustusele moodustavad G-LOFT tooted klustrid. Õhk jääb kinni lugematutesse väikestesse taskutesse ja tagab optimaalse isolatsiooni.

KASUTEGURID

Soe ja Kerge Maksimaalne soojusvõimsus minimaalse kaaluga: G-LOFT on märgatavalt kergem ja sama kaalu puhul on mõõdetavalt kõrgema soojustaseme / soojusefektiivsusega
Väiksed mõõtmed kokkupakitult Võrratult väikene pakendi / kaalu suhe: Pakituna väljub õhk G-LOFT isolatsioonist, mis hiljem MÄLUEFEKTI tõttu kiiresti uuesti lahti rullub.
Suurepärane jõudlus niisketes tingimustes
Erinevalt udusulgedest ei ima G-LOFT kiud niiskust. See tagab kõrge niiskuse / termilise efektiivsuse ka märgades tingimustes.
Lihtne hooldus
G-LOFT tooteid saab tavalistes kodumajapidamises kasutatavates pesumasinates masinaga pesta ja sobivad seetõttu ideaalselt allergikutele.
Väga hingav
Hingavad G-LOFT tooted tagavad õues ideaalse temperatuuri reguleerimise ja optimaalse magamiskliima.

 G-Loft ISG 2.0 LIG 4.0 MIG 4.0 HIG 4.0 ECIG 4.0
+10 °C -5C° -15C° -20C° -30C°


Carinthia_Military_01

Iga statsionaarselt valvava politseiniku jaoks peab olenemata ilmast olema tagatud kohene liikumisvõimekus, seda eriti külma käes. Sama kehtib ka peale suurt pingutust taaskord Seisvasse olukorda üleminemisel – ei külm ega tuul tohi tervist kahjustama hakata. Iga korralikult kaitsmata, soojustuseta teenistuja võib vastasel juhul olla ohver. G-LOFT lahendab selle mure, sest et selle isolatsiooniomadustel ei ole vastast.