Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

ASP

Korrakaitseorganite töös pole eksimuste jaoks ruumi. Olulisim on suutlikkus, põrumine ei tule kõne alla. Sellise elukutsega meestel ja naistel võrdub sõna „ASP” kvaliteediga, disain, millele puudub võrdne, tooted, millele võib oma elu usaldada.

Üle 30 aasta on ASP seisnud innovaatilise disaini, veatu funktsiooni ja klienditeeninduse eest.

ASP’il on viis erinevat tootekategooriat. Iga üks neist unikaalne ja kaitstud üle 150 patendiga.

81 riigis on ASP number üks valik oma ala professionaalide seas – innovatiivsed konseptsioonid, lahinguväljal end tõestanud disain, kompromissitu kvaliteedistandard.

ASP … kui Sa ei saa vähemaga leppida.

Nuiad

talon_on_belt-500x50040cm-238x238Disc_Loc_Button-500x500Disc_Loc_Closed_Right-500x500

talon

Elegantselt lihtne… uskumatult tugev. Hõlpsasti kaasaskantav… kiiresti kasutatav. Pikeneva otsaga… nupuvajutusel kokkutõmbumine. Uus mugavusstandard. Talon  nui ASP’lt.

Iga kuvandi elegantsi mõõdetase selle osade kvaliteedi ja lihtsuse järgi. Selles nuias on ühendatud preemiumklassi materjalid, eripärane meisterlikkus ning veatu ASP’i funktsioon. Kõik ühendatud vajutatava nupu disaini minimaalsete varuosadega.
Kui teised püüavad luua uusi tooteid, siis Talon loob uue standardi. See nui on kõrgkvaliteetne, vastupidav ja suutlik igas väiksemas detailiski.

te kinnisidumisvahendid

56101_Handcuffs_Chain_Steel_1Pawl_02-228x228 56113_Handcuffs_Hinge_Aluminum_1Pawl_01-500x500 56190_Tri-Fold_01-500x500

ASP terasest kettkäerauad pakuvad suurt kasutusmugavust ja efektiivsust tänu oma disainile ja konstruktsioonile. Käeraudade raami geomeetria on saavutatud pikaajaliselt arvutimudelit väljatöötades ja analüüsides. Tugevuspotentsiaal peab olema maksimaalne. Rauad on sepistatud roostevabast terasest, kaetud pressitud polümeeriga. Lukumehanism on eraldi osa ning on vahetatav.
Disain on aga tulnud tööpõldudelt. Jõustruktuuride kogemusetele toetudes on ASP välja töötanud väga praktilised tooted, arvestades seda, mida tänavakasutuses vaja läheb. Roostevabast terasest käerauad kaaluvad näiteks väga vähe.
Nn. “hingedega” käerauad lubavad kinniseotud kätel vähem liikuda kui ketiga käerauad. Lisaks on neid hõlpsam ka ühe käega peale panna kui teisega vaja kinnipeetavat paigal hoida. Ketist ühenduslüliga käeraudadega on nii raskem talitada.

ASP Tri-Fold ühekordsed käerauad on kompaktsed, kerged kaasas kanda ja väga kiiresti kasutatavad. Disainitud korrakaitsjate jaoks – laiad värvilised rihmad ei oma teravaid ääri ja on uskumatult tugevad.

Treeningrelvad (“Red Gun”)

07318-2-500x50007416_1-228x22807408-2-500x500

Ohutud, nähtavad ja realistlikud.

Politseiniku tulirelv on temale kõige iseloomulikum teenitusvarustus. Igal aastal saab märkimisväärne kogus politseinikke kannatada omaenda relvast. Relva säilitamise treening kui ka vastase relvituks tegemise protseduur on kõige tähtsamad politseitöö juures. Lisaks peab politseiametnik õppima kandma igapäevaselt oma teenistusrelva ning oskama kasutada seda stressirohketes olukordades. Politseinik peab samuti oskama ohutilt kasutama relva liikumise ajal, läbiotsimise käigus või ruumi-kontrolli korral. Treeningrelvad on vastupidavad, õiges kaalus ja üsna täpselt jäljendatud maketid. Nende abil on võimalik treenida kõiki korrakaitsja oskuseid, mis relvaga seotud – kandmine, kasutamine, transportimine, kinnihoidmine, esitlemine jms.
Treeningrelvadele on võimalik paigaldada täpselt samu aksessuaare nagu tavarelvadelegi, nad mahuvad täpselt kabuuridesse ja hoidjatesse.
Elastsete treeningnugadega on võimalik vigastusi põhjustamata treenida lähivõitlust ja reaktsiooni ootamatute rünnakute vastu.

“Kaitsjad” (Defenders)

55150-3-500x50054957-2-500x500Defender for landing page-250x140

ASP Defender on loodud professionaalsete korrakaitsestandardite järgi kasutades tippkvaliteediga alumiiniumi. Treitud korpused ei oma teravaid ääri ja on kummist rõngastihenditega, et vältida gaasi lekkimist. Kõikidel Kaitsjatel on vahetatavad gaasiballoonid, mis sisaldavad 10% Oleoresin Capsikumi (pipargaas) ja inertgaasi.

Gaasi tahtmatut piserdamist takistavad kaks kergesti eemaldatavat riivmehhanismi. Korpus on piisavalt tugev, et sellega ründajat ka teravalt lüüa.