Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Firstspear

Uued tehnoloogiad

FirstSpear™ Tubes™

FirstSpeari™ missiooniks on võitmatutele katsumustele innovaatiliste lahenduste pakkumine. Meie TubesTM tehnoloogia kinnitab seda veelkord. Praegu on turul saadavate kehaturviste puhul levinumaks kinnitusmeetodiks vesti vöölindi esiküljel olev tekstiillukk. See võib aga kaasa tuua mitmeid soorituslikke ebaõnnestumisi. Tekstiillukk lisab raskust ja massi, see tekitab heli ning kulub kiiresti, samuti hoiab see kinni vett, muda ja lund. Ohutuse vaatepunktist lubab tekstiillukuga kinnitus vöölindil asuvatel lisakaitsetel (nt külje paneelid ja õhkpadjad) nihkuda kohalt, kus need olema peaksid, et tagada maksimaalne turvalisus. Suuremal osal kinnitatavatest vestidest kasutatakse vabastamissüsteemina erinevaid nööre, mis põimitakse läbi keerukate kanalite ning mis õigesti paigutatuna on kohmakad, rasked, ebamugavad ja keerukad uuesti paigaldada. Valel paigaldamisel võivad aga olla katastroofilised tagajärjed.

FirstSpeari™ Tubes™ lahendus on vastus kõigile nendele probleemidele. Kiiresti kinnitatavad ja veel kiiremini avatavad TubesTM kinnitid on valmistatud kergest ja vastupidavast polümeerist, ning need ületavad praegu taktikalise varustuse tootmisel kasutatavate teiste valatud kinnituste tugevust. Tagasihoidlikes tunnusvärvides valatud ning paljude erinevate aktiveerimisvõimalustega kinnitussüsteemi on lihtne teisaldada ning seda on võimalik teises kohas kokku panna vaid SEKUNDITEGA.

Lubage FirstSpearil™ näidata, kuidas Tubes™ tehnoloogia parandab sooritust, võimendab missioonifunktsionaalsust, vähendab kaalu ning laseb Teil nöörid üldse kõrvale jätta.

Patent menetluses

FirstSpear™ 6/12™ taskute kinnitussüsteem

  • Kuni 50% vähem kaalu ja tunduvalt vähem massi.
    • Tagurpidi täielikult sobiv MOLLE/PALS taskutega
    • Teiselt poolt sobitub FirstSpeari™ eriti kergete 6/12™ taskutega
    • Parendatud nööride süsteem

Kaal! Kui asi puudutab massi kandmist siis kaaluga tegelevaid filosoofiaid on mitmeid. On tehtud mõningaid edusamme kergete materjalide osas, ent nende puhul ohverdatakse sageli sooritus. Teisalt on arengud toimunud koorma ülekandmises, liigutades kaalu mujale, ent sellega kaasneb sageli vähenenud paindlikkus koos suureneva soojapidavuse, massi ning isegi kogu kaaluga. FirstSpearTM on võtnud teistsuguse lähenemise. Kuulasime oma kliente ning otsustasime kaalu vähendada ilma lisaohvreid toomata. Praeguste taskukinnitussüsteemide hindamisel leidis FirstSpearTM, et mõlemal platvormil tekitavad lisakaalu just suured nailoni, trukkide ja polümeertihendi kogused. FirstSpear™ 6/12™ tehnoloogia välistab need elemendid ning saavutab seega Assaulteri konfiguratsioonisüsteemi järgi 20% kuni 40% suuruse kaalu vähenemise võrreldes praeguste taskukinnitussüsteemidega. FirstSpear™ on 6/12™ taskute kinnitussüsteemi investeerinud enam kui aastapikkuse arendustöö. Süsteem rakendab tipptasemel materjalitehnoloogiat, et luua täiesti modulaarne süsteem, mis sobitub ka standartsete MOLLE taskutega. Liimuv termofikseeritud tagasein ning laserlõikuse täpsus on vaid mõned omadused, mis teevad 6/12™ süsteemist täiesti uue disaini ja insenertehnilise lahenduse, mis vastab vajadusele modulaarsete ja kergete raskust kandvate platvormide ning taskute järele. Samuti pakub 6/12™ suurepärast paindlikkust kaitsmata platvormidel ning taskute tugevamat kinnitamist, et luua saledam siluett, mis tuleb kasuks konkreetsete ja täpsete liigutuste tegemisel. 6/12™ platvormi pealmine külg on taskute eemaldamisel täiesti sile, mis tagab kommunikatsiooniseadmete juhtmete lihtsa käsitluse.

Ärge jagage kaalu ringi – eemaldage see. Patent menetluses

6/12™ modulaartaskutehnoloogia

FirstSpear™ 6/12™ platvormi kaaluvähendussüsteemiga sobivad modulaartaskud ei ole FirstSpearis™ lihtsalt sõnakõlks, vaid ideaal, mida tõendab 6/12™ taskuteseeria. Nende taskute kandmine FirstSpear™ 6/12™ platvormil lubab kandjal sooritust ohverdamata vähendada kaalu kuni 40%. Varasema süsteemi raske nailonvõrgustiku, polümeertugevduse ja metalltrukkide eemaldamisel ei vähene mitte ainult kaal, vaid ka kogu taskusüsteemi ja platvormi profiil tõmbub oluliselt kokku, tagades parema identifitseerimise ka kõigil visuaalsetel, infrapuna- ja termopiltidel.

Patent menetluses

*Pilt: Lihtsalt libistage 6/12TM tasku lapatsid läbi 6/12TM platvormi lõigete ning kinnitage tekstiillukuga.

FirstSpear™ 6/9™modulaartaskutehnoloogia

Spetsiaalselt neile kasutajatele mõeldud 6/9TM süsteem, kes pole FirstSpear™ 6/12™ platvorme veel kasutusele võtnud, pakub modulaarset taskutehnoloogiat, mis on tagurpidi täielikult sobiv MOLLE/PALS kandesüsteemiga platvormidele, samuti pakub see traditsiooniliste MOLLE/PALS taskute kõrval olulist kaaluvähendamist. Tänu kinnituspaelte elastsusele ning suuremale vastupidavusele võrreldes tavaliste MOLLE/PALS kinnitustega, kinnituvad 6/9™ taskud kehale lähemale ning tugevamalt platvormi külge. 6/9TM süsteemi on juba kasutusele võtnud USA erioperatsioonidevõrgustik. Süsteemil on traditsioonilise MOLLE/PALS süsteemi ees mitmeid eeliseid ning seda saab kasutada lihtsustamaks üle minekut 6/12™ modulaartaskute süsteemile, millega saavutatakse ülim kaaluvähendus, liigutuste täpsus ning kindel sobivus. Patent menetluses

FirstSpear™ Alligator lihtne, kiire ja vaikne kinnitussüsteem

Kohene juurdepääs, turvalisus, puuduv lisamaht ja helid. Ühe palja või kinnastatud käe liigutusega lubab FS Alligator kiire kinnitussüsteem kohese ligipääsu flashbang’ile, suitsu- või killugranaadile. Alligatori saab eemaldada ning asendada 1-tollise pinnale kinnitatava pandlaga, mis annab kandjale mitmekülgse ligipääsetavuse ja turvalise tasku. Kuna Alligator on paindlik ja mugav, ei ole kandjal varustuses enam kohmakaid esile tungivaid osi, purunemisohtliku plasti ning sisenemine kitsastesse kohtadesse on lihtsam.

 Cell Tag tehnoloogia

FirstSpear on esimesena välja töötanud ainulaadse ja tõhusa viisi, kuidas isikuid passiiv- ja termokaamera ning öövaatlusseadmete läbi eristada. Rakendades uusimaid helkurteipe ja täpsuslõikamist ning ühendamisprotsesse, kannab see objekt edasi kutsungimärki, identifitseerimismärki või muud teavet kasutaja rõivaste või varustuse pinnale. Seda võimekust saab kohandada vastavalt soovile kasutades valgustatud helkurteipi, passiivset NIR või termoteipi. Samuti saab kolme kombineerida vastavalt kliendi soovile.

Kaitsevestid

FS_NOC_9033 (2)FS_StrandhoggSAPI_MG_3247 2 tubes_MG_1913

Rakmed

FS_Joker_5377FS_SICR008zdTDWd9l

Kaitsevesti + soomuse kombo

FirstOn_MEDpouchANDplates

Kotid

11-00007_frontsideFS_MFP_Standard_5323FS_RUCK_3quarter