Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Surefire

Surefire, taktikaliste tehnoloogiate firma, toodab valguskiirgusvahendeid, mis on võimsad, kompaktsed ja vastupidavad. Surefire lambid toodavad optimaalset kiirgust – puuduvad tumedad augud, rõngad, kuumkohad või varjud. Kui Te omate Surefire lampi siis Te omate parimat.
Käelambid

Relvalambid

Loodud parimaks suutlikuseks kõige raskemates oludes. Surefire relvalambid on kompaktsed, tagasilöögikindlad tänu pea hävimatule LED valgusllikale, kinnituvad kindlalt teie relvale (võimalik soetada adaptreid liistuta relvadele) ja toodavad veatu valge kiire

Pealambid
SureFire pealambid toodavad pehme, võimsa valguse – optimeeritud Teie vaateväljale, mis on kergelt nupuvajutusega muudetav. Valida saab alates 123A liitiumpatareidega Minimus sarja mudelist kuni AA laetavate patareidega Maximus mudelini, mis pakub hämmastavad 500 luumenit valgustugevust. Kõrgsuutlikud LED’id, vastupidavad korpused ja mugavast peenest võrgust peapaelad teevad SureFirest parimad turul saadaolevaist lampidest.

Kiivrilambid
SureFire® kiivrilamp pakub öövaatlusseadmesõbralikku valguskiirgust öiseks navigatsiooniks või lähitöödeks nagu kaardi lugemine, varustuse laadiminine või parandamine lahingutandril. Praktiliselt hävimatud LED’id, kompaktne ja veekindel kiivrilamp toodab valged, värvilist või infrapunast valgust mitmel erineval valgustugevustasandil. Kinnitatav TC 2000 MICH või sarnaste kiivrite külge.
Kerge SureFire kiivrilamp, algselt mõeldud sõjaväe ja SWAT eriüksuste jaoks on väga hästi kasutatav ka koobaste avastamisel, ronimisel, ehitustöödel või näiteks otsimis-ning päästeoperatsioonidel.