Info: +372 646 0113
Shop:+372 55620005

Uudised

SFP9 raamil raua ja kelgu vahetus
Huvi korral kontakteeruda rifle2@rifle.ee


 

 

HAIX® omandab tööriiete tootja Gustav Wahler KG

Hea äripartner,
Mainburg / Saksamaa, 19.01.2021 – funktsionaalsete jalatsite ja rõivaste spetsialist HAIX® ostis juhtiva tööriiete tootja Gustav Wahler KG. Omandamisega on HAIX® kindlustanud täiendava müügisamba ja saab oma rõivasegmendi laiendamiseks kaasata Gustav Wahleri ​​põhjalikke teadmisi.

Ühised väärtused ja tohutu potentsiaal
Hengersbergis asuv Gustav Wahler KG asutati 1930. aastal ja on üks juhtivaid vormiriietuse, teenindus- ja kaitseriietuse tootjaid Saksamaal. Nagu HAIX®, on ka pereettevõte avalikus sektoris väga aktiivne, pakkudes klientidele nagu Deutsche Bahn (Saksamaa raudtee), Saksa relvajõud ja Saksamaa föderaalpolitsei kaitsvat tööriietust. Gustav Wahleri ​​tooteportfelli kuuluvad nii üksikud rõivakontseptsioonid ettevõtetele ja ametiasutustele kui ka ilmastikukindlad ja hästi nähtavad rõivad ning spetsiaalsed rõivad töörõivaid isegi mägironijatele.
“Nii nagu HAIX®, on ka Gustav Wahler KG pereettevõte, millel on pikad traditsioonid. Jagame selliseid väärtusi nagu kõrged kvaliteedistandardid ja pühendumus sellele, et meie tooted oleksid tehtud ainult EUROOPAS. Wahler KG’iga ühildumisel omandame usaldusväärsed teadmised, et veelgi laiendada oma rõivaäri, samuti tugevat olemasolevat klientide ja tarnijate võrku konkurentsivõimeliste hindade ja võimsustega. Oleme veendunud, et Gustav Wahler KG integreerimine HAIX® kontserni on oluline samm tulevikku ja avab tohutu potentsiaali edasiseks kasvuks, “ütleb HAIX® juhatuse liige Tanja Haimerl.

Uuendusliku tugevusega tulevikku
“Mul on hea meel, et leidsin HAIX®-is ostja, kes esindab samu väärtusi ja traditsioone nagu Gustav Wahler KG. HAIX® on üks moodsamaid kingatootjaid maailmas ja kasutab oma innovaatilist jõudu Gustav Wahler KG-i juhtimiseks tulevikku osana HAIX® perekonnast, “selgitab Gustav Wahler KG tegevdirektor Albert Wahler.
Gustav Wahleri ​​KG asukoht Hengersbergis jätkab tööd kõigi 33 töötajaga. Ettevõtte ruumid hõlmavad 1500 m2 ja sisaldavad kontoreid, näidistootmist ja ladustamist. Tootmine toimub väliselt, koos pikaajaliste partneritega, Ida-Euroopas.
Järgmistel nädalatel ja kuudel alustab HAIX® integreerimisprotsessi, et algatada osakondade koostöö ja ühendada kaks ettevõtet täielikult.


 

AVON PROTECTION’I FM50 MASK võeti kasutusse MADALMAADES


Avon Protectionil on hea meel teatada, et nad on saanud NATO toetus- ja hankeagentuuri (NSPA) lepingu alusel Hollandlastelt FM50 maskide ja FM61EU filtrite tellimuse.

Holland liitub teiste NATO riikide ja partneritega, Norra, Belgia ja Soomega, ostes FM50 nende sõjaväe kaitsmiseks. FM50, mis on välja töötatud koos Ameerika Ühendriikide kaitseministeeriumiga, et võidelda tänapäevaste sõja-, terrorismi- ja rahutagamisoperatsioonide käigus CBRN-i ohtude vastu, on FM50 maailmas kõige  tõestatum ja laialdaselt kasutatud hingamisaparaat.

Avon Protectioni sõjaväe president James Wilcox ütles kommenteerides:

„Oleme uhked, et Holland valib jätkuvalt Avon Protectioni, et pakkuda oma vägedele parimaid CBRN-kaitsevahendeid. Loodame jätkata suhteid selle strateegiliselt olulise kliendiga, et pakkuda ja toetada ühte maailma juhtivatest sõjalist võimekustest. “


 

ASP – RED GUN FN MINIMI PARA

Turvaline harjutamine Red Gun Minimiga. Koolituskursustel on paljud õnnetused seotud ‘ohutuks tehtud’ relvaga. ASP Red Gun võimaldab jääda treeningutel võimalikult realistlikuks ilma suurema ohuta. ASP Red Gun on valmistatud vastupidavast materjalist tänu millele saab seda muretult treeningutel kasutada. Soovi korral on võimalik lisada ASP Red Gunile ka sihikud, valgustid käepidemed ning kõik muu, et muuta harjutamise kogemus võimalikult realistlikuks.

OMADUSED:
+ Realistlik koopia täpsetete mõõtmetega
+ Eristatav punane värv
+ Tugevdatud konstruktsioon, eriti toru
+ Eemaldatav picatinny taktikalise varustuse jaoks (sihik, käepide, taskulamp jne)

+ Pikkus: 81cm
+ Kaal: 4,28 kg


 

 


FLIRi uus Scion™ OTM seeria soojuskaamera on siin !

 

⭕️Scion ™ OTM kasutab suure jõudlusega termopilti ja väga intuiivset kasutajaliidest, et kiiresti huvipakkuvaid objekte tuvastada ja halva nähtavuse korral suurendada teadlikkust ümbritsevast. Scion OTM, mis on ehitatud FLIR-i võimsa Boson®-i südamiku ümber, loob sujuva termilise pildistamise (sagedusega 60 Hz) ja salvestab geograafilise tähisega videoid ja stoppkaadreid taasesitamiseks pikka aega pärast algset salvestust. Vastupidav, IP67-reitinguga korpus ja intuitiivne juhtimine võimaldab tööd teha ühe käega, säilitades samaaegselt usaldusväärse termopildi ka kõige nõudlikumas väliskeskkonnas.

Video- ja pildisalvestus
Sujuv 60 Hz-i termopildistamine säilitab liikuvate objektide teravyse, samas kui Scioni enda salvestusvõimekus ja sisseehitatud microSD ™ -kaardipesa pakuvad piisavalt mälu ka kõige pikemateks reisideks. Täiendavalt pakuvad Bluetooth® ja Wi-Fi failide lihtsat edastamist.

Uuendatud kasutajaliides
Intuitiivsed juhtnupud ja uuendatud menüü võimaldab kiiret soojuspaleti kohandamist ja pakub hõlpsat juurdepääsu uutele funktsioonidele, näiteks pilt-pildis zuum, videosalvestus ja GPS-i funktsioonid.

Usaldusväärne termiline tuvastamine
Võimalik teostada igal hetkel – Läbistab täieliku pimeduse, peegeldava valguse ja püsiva udu. FLIR-i Bosoni termilise südamiku täiustatud pilditöötlus koos 60 Hz pildi värskendussagedusega tagab sujuva ja vankumatu pildi ka keerulises keskkonnas.

Külasta ka meie veebipoodi

 


Aimpointi uus CompM5b™ punatäppsihik

 

See uus punatäppsihik võimaldab jahimehel, sportlaskjal või professionaalsel kasutajal kiiresti korrigeerida täpi asendit, et kompenseerida kuuli langemist.

CompM5b™ komplektis on vahetatavad tornid, mis on kohandatud erineva kaliibriga laskemoonale erinevatel laskekaugustel. Samuti on sellega võimalik reguleerida tuule või nihke kompensatsiooni ning reguleerimisrattaid saab ise seadistada vastavalt oma vajadustele.

CompM5b välja töötamisel on keskendutud kasutuslihtsusele ja usaldusväärsusele, et kohanduda paljude eri olukordadega, mis kasutajal ette võivad tulla. See sihik lubab kasutajal kiiresti vahetada laskemoona liiki või minna pikemalt vahemaalt laskmiselt üle lühemalt vahemaalt laskmisele ilma, et oleks vaja kompenseerida kuuli langemist või sihikut uuesti nullida. Reguleerimisrataste seadistamisel kohandub täpp sihikul automaatselt.

Just nagu teised CompM5 sarja punatäppsihikud, on ka CompM5b suure jõudlusega punatäppsihik, mis on välja töötatud taluma äärmiselt karmi käsitsemist ja keskkonnaolukordi, muutmata kasutaja varustust eriti raskemaks. CompM5 sihikusari on leidnud oma koha kõige kompaktsema optikana Aimpoint® Comp™ sarjas.

Kompaktse suurusega CompM5 sari töötab vaid ühe AAA patareiga. Need väikesed ja kerged patareid on odavad ning lihtsasti leitavad pea kõikjal maailmas. Kergesti kättesaadavad AAA leelisvariandid lihtsustavad logistikat ja välistavad liitiumpatareidega kaasneda võivad transpordiohud. Nagu ka teistel CompM sarja sihikutel on ka CompM5 sihikutel äärmiselt pikk patarei eluiga – üle viie aasta seitsmendal intensiivsusastmel pideva kasutamise korral.

CompM5b võib täielikult uputada kuni 45 meetri (150 jala) sügavusele ning see ühildub öövaatlusseadmete kõikide põlvkondadega, samuti Aimpointi suurenduste sarjaga. Esmaklassiline optilise läätse süsteem annab CompM5b-le erakordse valgusläbilaskvuse ja täpiselguse, muutes sihiku parallaksivabaks ning hoides täpi täpse ja selgena isegi suurenduses.

„CompM5b on ideaalne vahend jahimeestele, sportlaskjatele ja professionaalsetele kasutajatele, kes peavad kiiresti ja täpselt kohanema uute laskmisolukordadega,“ ütleb Aimpoint AB president Lennart Ljungfelt ja jätkab: „See võime kiiresti kompenseerida muutused laskemoona liigis, sihtmärgi kauguses ja tuuletingimustes tähendab, et kasutaja ei pea enam nii palju arvestusi tegema.“

 


 

 

Scent Crusher (Lõhnahävitaja)

 

Kuigi me ei ürita lahendada Maa osoonikihiga seotud küsimusi, oleme näinud palju vaeva, et mõista osooni kasutust puhastusvahendina ning töötada välja tooted, mis eemaldavad halvad lõhnad ohutult ja usaldusväärselt ning hävitavad potentsiaalselt ohtlikud bakterid.

Meie inseneril on aastatepikkune kogemus veepuhastamise ning gaaside juhtimissüsteemide vallas; muu hulgas juhtis insener rahvusvahelises kosmosejaamas kümmet erinevat tootearenduse ja tootmisega seotud meeskonda. Nagu mitmete tarbekaupadega seotud ajalooliste edusammudegi puhul, on Scent Crusheri väljatöötamise alg   ed seotud kosmoseprogrammiga. Saime kasutada oma inseneri ekspertteadmisi, et mõista paremini osooni mõju spordivarustusena levinult kasutatavatele esemetele ja tavaliselt aktiivse tegevusega seotud keskkonnas leiduvatele bakteritele. Usume, et see eristab meid teistest antud tööstusharus tegutsejatest.

Asutusesiseselt oleme viinud läbi tuhandeid tunde vältavaid katseid, tõhustamaks oma arusaama osooni mõjust lõhnadele ning lõhnu hoidvatele materjalidele. Oleme teinud olulisi investeeringuid kolmandate isikute poolt läbiviidavatesse katsetesse, et teha kindlaks vajalikud osoonikasutamise tehnikad, mille tulemusel hävib enam kui 99% bakteritest. Lühidalt öeldes, usume, et mõistame antud tööstusharus kõige paremini, kuidas kasutada osooni jahimeestele ja spordiharrastajatele mõeldud toodetes, ning investeerime jätkuvalt oma positsiooni säilitamisse.

Milliseid levinumaid lõhnu ja baktereid osoon hävitab?

Enam-vähem kõiki. Osoon on üks võimsam looduslik oksüdant, mida on orgaanilise puhastusvahendina kasutatud juba aastaid. Pea igasugust pudelivett töödeldakse osooniga ning mitmetes munitsipaalveesüsteemides kasutatakse osooni joogivee töötlemiseks. Lisaks kasutavad osooni hotelle haldavad ja avariijärgseid taasteteenuseid pakkuvad ettevõtted, et kõrvaldada suitsu- või veekahjustustest põhjustatud halbu lõhnu.

Oleme testinud oma tooteid laialtlevinud lõhnadel, nagu higi, suits ning toidu- ja loomalõhnad (sh. skunk), ning kolmandate isikute laboratooriumides oleme teinud katseid bakterite ja viirustega, sealhulgas MRSA, salmonella, noroviirus ja E. coli. Selgus, et osoon kõrvaldas või hävitas need lõhnad ja organismid tõhusalt.

 

             Spordiriietele                                        Jalanõudele                                        Autosse                                         Tuppa


 

 

 

Loodud 2006 aastal, toodab ettevõtte Rootsis, kus asub ka nende peakontor. Laiemale kasutajaskonnale said tooted kättesaadavaks aastal 2014. Toote edu tegi firmast 28. koha hoidja aastal 2015 viiesajast teisest kandidaadist. Serstech pakub parimaid keemiliste ainete äratundmismeetodeid oma Serstech100 indikaatoriga, millel on praeguseks võimekus rohkem kui 14 000 erineva keemilise elemendi äratundmiseks. Tänapäevasele maailmale kohustuslikuks saava määrajana on masin võimeline andmeid edastama interneti teel otse ‘pilve’. Lahendusi pakutakse kõigile kes näevad tootes kasu oma alale.

Serstech 100 indikaator
Käeshoitav formaat: 15x10x3 cm ja 650 g / 8 tundi akut, pikendatav
WiFi ja Etherneti ühendus
IP67 ning sõjaline vibratsiooni ja šokikindlus (MIL-STD-810G 514.6 ja 514.6)
Komplekti kuulub kaheaastane garantii
Kindlustatud tulevikuga!

Valideeritud, andmetega rikastatud ja täielikud raamatukogu:
1)Lõhkeained
2)Narkootikumid
3)Mürgised tööstuskemikaalid
4)Keemilise sõja ained
5)Farmaatsiatooted

 

Hetekel põhilised kasutajagrupid

+ Kiirreageeriad / HazMat meeskonnad
+ Politsei / kohtuekspertiisid / narkorühmad
+ Vanglate juhtkonnad
+ Pommimeeskonnad
+ Toll / piirikontroll
+ Tuletõrje
+ CBRNE meeskonnad
+ Ravimiettevõtted
+ Keskkonnakaitseagentuurid

 


 

BolaWrap

Wrap Reports neljanda kvartali ja kogu 2019. aasta tulemused
2019. aasta tegevuse edusammud määratlevad tulude märkimisväärset kasvu

Neljanda kvartali ja hiljutised olulisemad sündmused:

+ Alustati väljaõpet ja BolaWrapi katsetusi sadade ametnikega Los Angelese politseiosakonnas (LAPD), mis on USA suuruselt kolmas politseiosakond enam kui 9000 vannutatud ohvitseriga
+ Saadi rahvusvahelisi ostutellimusi 200 BolaWrapi ja 2000 kasseti ja lisatarviku kohta
+ Sissemakse 162 000 dollarile ostutellimuse eest, mille kohaletoimetamise aeg on 2020. aastal, laiendades ettevõtte rahvusvahelist kohalolekut
+ Avalike suhete ala eesmärkide täitmiseks vannutati ametisse endised politseikomissarid Richard Ross Jr ja Edmund Hartnett

2019. aasta strateegilised ja operatiivsed sündmused:

+ Demonstreeritud on BolaWrapi rohkem kui 490 agentuurile kogu USAs, mille tulemuseks on üle 1900 päringu nii kodumaiste kui ka rahvusvaheliste võimaluste kohta
+ Tarnitud toodet enam kui 180 kaitseasutusele ja 20 edasimüüjale tutvustamiseks, katsetamiseks ja hindamiseks
+ 2019. aasta märtsis nimetati TASER International (nüüd Axon Enterprise, Inc.) endise asutaja ja presidendi Tom Smith kodumaise ja rahvusvahelise turustamise ja müügijuhiks
+ Juulis 2019 sai ta esimese suure rahvusvahelise edasimüüja tellimuse, mille väärtus oli üle 1,0 miljoni dollari,Käivitas levitamisstrateegia müügi laiendamiseks 2019. aasta juunis ja sõlmis
31. detsembri 2019. aasta seisuga lepingud 11 kodumaise ja 16 rahvusvahelise korrakaitsevahendite levitajaga, mis hõlmavad 45 osariiki ja 26 rahvusvahelist riiki
+ 2019. aasta juunis avati Tempes, Arizonas 11 000 ruutjalga tootmisüksus, et suurendada tootmist
+ Lisandus üle 50 BolaWrap meister juhendaja; Osakondade koolitamiseks kvalifitseeritud BolaWrapi instruktoriteks tunnistatud ametnike arv kasvas üle 520
+ Omandati kaks täiendavat USA patenti koos kahe välispatendiga, mis suurendavad ettevõtte konkurentsivõimet.


 

SUREFIRE


 

ZARGES

Ohtlike kaupade vedu ja saatmine
Ohtlike kaupade vedamisel on vaja kaitsta elusolendite elu ja tervist, samuti vältida igasugust ohtu avalikule turvalisusele ja korrale. Kupade ohutu veo tagamiseks on välja töödatud rahvusvahelised eeskirjad

Määratlus vastavalt Vikipeediale: “Ohtlikud kaubad on tahked ained, vedelikud või gaasid, mis võivad kahjustada inimesi, muid elusorganisme, vara või keskkonda.”

Transpordiprobleemide lahendamine punktist A punkti B:  ZARGES pakub laia ampluaa tooteid, mis lahendavad teile kaupade optimaalse sise- ja välispakendi valiku.

+ ZARGESil on oma katsekeskus ohtlike kaupade pakendite tüübikinnituse katsetamiseks.
+ Volitatud katsekeskuse omamine tähendab, et ZARGES suudab ohtlike kaupade pakenditel katseid teha ja tüübikinnitusi taodelda.
+ Ohutuse ja kaitse osas pole kompromisse.

 

Liitiumioonakude turvaline ladustamine ja transportimine
Puudulike või kahjustatud liitiumakude ladustamiseks ja transportimiseks vastavalt P 908.

+ Alumiiniumist valmistatud kvaliteetne spetsiaalne konteiner
+ Sobib kuni 3 liitiumaku jaoks, igaüks kuni 814 Wh
+ Varustatud tulekindla polstri ja tekstuurklaaskiust valmistatud imava materjaliga
+ Tulekahju katsetamine õnnestus: leek ei levi külgnevatesse patareidesse, temperatuur mahuti pinnal jääb alla 100 ° C
+ Testitud ja heaks kiidetud ohtlike kaupade pakendina vastavalt ÜRO nõuetele, s.o. e. saab transportida avalikel teedel
+ Kõrget stabiilsust tagavad 3 täielikult keevitatud alumiiniumprofiiliraami.
+ Lihtne peale- ja mahalaadimine

Sisemised mõõtmed u. 30 mm väiksemad (pikkus ja laius) kui välised. Erisuurused tellimisel; soovi korral saadaval spetsiaalsed lisad


 

BREAKTHROUGH: Clean Technologies

Meie perega liitub uus firma : 🔥BREAKTHROUGH Clean Technologies🔥

Relvapuhastusvahendid igat tüüpi relvadele. Ei sisalda toksilisi aineid, seega säästad oluliselt rohkem käsi. Väidetavalt on toode isegi nii puhas, et ka juhuslikult allaneelamisel on toode täiesti ohutu. Kui leiad endale midagi meeldivat klikkides  SIIA , siis anna meile kas meili või sotsiaalmeedia teel teada toote nimetus ja võid selle omandada juba esimese saadetisega, mis meile tuleb.

 


 

HAIX®

HAIX® esitleb uhkusega oma ümberkujundatud Protector Pro 2.0 ja TREKKER PRO 2.0i

PROTECTOR Pro 2.0 äärmiselt libisemiskindlat talda on veelgi täiustatud. Sügava mustriga tald tagab kindla haarduvuse ka märgade puutüvede või jäiste teede korral

TREKKER PRO 2.0: Tugev S3 turvasaabas kaitseb ilmastiku eest aastaringselt. Antistaatiline ning libisemiskindel tald tagab kindla haarduvuse mis tahes pinnal. Uued punased aplikatsioonid tallal ja turvaninal aitavad sinule tuua tähelepanu. Trekker on toodetud täiesti uue põhja järgi ja on seetõttu veelgi paremini kohandatud jala anatoomiaga.


 

 

HawkStar-X Professional laetav LED-prožektor |

NightSearcher on disaininud ja konstrueerinud HawkStar-X professionaalse laetava LED-prožektori, mis vastab hädaabiteenistuste, otsingu- ja päästemeeskondade ning tööstussektori kõrgetele nõudmistele.

Kasutades võimsa heledusega LED-e ja spetsiaalse optikaga peegeldajaid, nii HawkStar-X kui ka selle väiksema võimsusega versioon, pakuvad laia ja kitsa valgusvihu seadistust, muutes need ideaalseks kaugotsinguks või laiemate alade valgustamiseks.

Prožektori lambiosa ja kere on konstrueeritud ja testitud, et vastu pidada autoõnnetustele. Tänu kergelt paigaldatavale konsoolile on HawkStar-X ideaalne sõidukites hoiustamiseks, mis tagab ka kiire ja lihtsa kasutuselevõtu.

Image result for HAWKSTAR & HAWKSTAR-X Professional Searchlight.

+ Kuni 4200 luumenit
+ Maksimaalne kiire kaugus 500m
+ Töötab kuni 30 tundi
+ Disainitud kasutamiseks hädaabisõidukites
+ Lainurk ja kitsas kiire valgusvihk
+ Muudetava valgustasemega heledus
+ Peab vastu õnnetusel sõidukis kiirusel 112KPH
+ Paigutatav laadimiskonsoolile – kiire ja kerge eemaldus pesast
+ IP67 – täielikult veekindel kuni 1-meetri sügavuseni
+ Laadimine mis tahes sõidukilt 12 V / 24 V või vahelduvvooluvõrgust


 

 

Typhoon Assaulter 2 and 3 layer suit

+ Ülikerge ja mõeldud reaalajas töötamiseks
+ Sobib 5 meetri sügavusele sukeldumiseks
+ 3-kihiline Gore-Tex peab kaua vastu vastu
+ Väga hingav
+ Võimalus tellida ka 2 kihiline Gore-Tex

Küsimustega pöörduda palun: rifle@rifle.ee

 

 


 

SureFire OBC – AR 15

Relva eesmärk on kõige muu kõrval olla usaldusväärne. See hetk kui vajutad päästikule, pead olema kindel, et relv laseb kuuli välja ja jätkab selle tegemist ilma tõrgeteta, kuni lõpuni välja. AR 15 on juba iseenesest väga töökindel relv, kuid sellele väärtuse lisamine, ei jookse mööda külge maha. Tead, et oled kõik teinud.

Allpoolne liikuv pilt ja skeem kirjeldavad üldist ülesehitust:

 1. Bolt (A)
 2. Ejector (B)
 3. Ejector spring (C)
 4. Ejector roll pin (D)
 5. Extractor (E)
 6. Extractor pin (F)
 7. Extractor spring (G)
 8. 3 gas rings (H)
 9. Bolt carrier (I)
 10. Bolt cam pin (J)
 11. Bolt carrier key (K)
 12. 2 Bolt carrier key screws (L). These attach the bolt carrier key to the bolt carrier.
 13. Firing pin (M)
 14. Firing pin retainer pin (N)

 

Kestrel Ballistics

Kestrel on hakanud välja saatma oma uusi Kestrel 2700 (Mõeldud pikamaa laskmiseks)
Eriti paistab mõõdik silma oma vastupidavuse, lihtsuse, täpsuse ja konkureeriva hinnaga.
Lihtne tööriist korrigeerib sinu relvatüübi ja kaliibri järgi.

Lisaks pakutakse ka Vane Mounti tootekoodiga 0781 mis teeb mõõtmise veelgi lihtsamaks.

 


 

Princeton Tec
Ameerika firma kellel on aastakümnete pikkune kogemus valgustite tootmisel. Valikus on kiivri-, relva- ja MOLLE külge kinnitatavad valgustid. 
Eelkõige kasutusmugavuse ja kergusega silmapaistvad lambid on töökindlad ja asendamatud vahendid missioonidest kuni öiste orienteerumisteni välja.

 


 

Avon Rubber omandab 3M’i ballistilise kaitse firma

Avon Rubberil on hea meel teatada, et ta on sõlminud lepingu 3M ballistilise kaitse ja Ceradyne kaubamärgi õiguste omandamiseks.

M3 on juhtiv uue põlvkonna soomuse pakkuja, sealhulgas ballistiliste kiivrite ja kehaturvise plaatide USA DOD-i sõduri kaitsesüsteemile, ning tarnib kaitsevahendeid ka ülejäänud maailma sõjaväegedele ja korrakaitse üksustele.

Eeldatavasti lõpeb M3’ega ühinemine umbes kuue kuu möödudes, peale USA regulatiivsete kinnituste saamist.

Pärast ühinemist laiendab Avon Protection oma portfelli hõlmates:

+ Kiivrid – kohandatavad kerged ballistilised kiivrid sõjaväelastele ja korrakaitsetööstusele. Toodete hulka kuuluvad Ameerika Ühendriikide relvajõudude poolt kasutatavad Arenenud Lahingu-Kiivrid (ACH) ja Täiustatud Lahingu-Kiivrid (ECH), samuti järgmise põlvkonna Integreeritud PeaKaitseSüsteem (IHPS) ja F70 korrakaitsekiiver.

+ Ihu soomusplaadid – Soomuslahendused, mis koosnevad keraamilistest- ja komposiitkomponentidest. Toodete hulka kuuluvad pärand SAPI ja ESAPI keraamilised soomuslahendused ning järgmise põlvkonna VTP süsteemid.

 

Avon Rubber acquires 3M’s Ballistic-Protection Business
 
Avon Rubber is pleased to announce that it has signed an agreement to acquire 3M’s ballistic-protection business (the “Business”) and the rights to the Ceradyne brand.

 

The Business is a leading provider of next generation armour, including ballistic helmets and body armour plates to the U.S. DOD Soldier Protection System as well as being a supplier of helmets and body armour to Rest of World Military and Law Enforcement customers.

The acquisition is expected to close in around six months’ time following receipt of U.S. regulatory approvals.

Following completion, the acquisition will expand the Avon Protection portfolio to include:

+ Helmets – customisable, lightweight ballistic helmets for Military and Law Enforcement customers. Products include established Advanced Combat Helmet (“ACH”) and Enhanced Combat Helmet (“ECH”) platforms used by the U.S. Armed Forces as well as the next-generation Integrated Head Protection System (“IHPS”) and the F70 Law Enforcement helmet.

+ Body armour plates – body armour solutions consisting of ceramic and composite components. Products include legacy SAPI and ESAPI ceramic armour solutions as well as the next-generation VTP systems.


 

Armadillo Merino – Miks ta ei haise ?

+ Hoiab keha kuivana, sest analoogidest erinevalt analoogidest on Armadillo Merino võimeline oma kaalust 35% niiskust imendama
+ Väga halb keskkond bakterite kasvuks
+ 100% naturaalne.

Inglise keelseks blogipostituse lugemiseks kliki pildil

Smell blog post

Armadillo Merino

Armadillo Merino kihline riietus leiab kasutust paljudel aladel.
Järgnevas blogipostitusest leiad põhjuseid, miks eelistada just Armadillot

 

Richard Browning – Gravity Industries

 


 

 


 

 

 

Armor Carrier 

+ 6/12™ Laserlõigatud esipaneel
+ Quick Release Tubes™ tehnoloogia
+ Tugevdatud kinnitusklambrid
+ Sobib nii jäikadele kui ka pehmetele plaatidele
+ Sobib FirstSpear VEP-iga
+ Pehmendused nii ees, taga kui ka õlgadel
+ Hingav sisemine pool
+ USA toodang


 

 

ODOR CRUSHER

Väljatöötatud NASA põhistel uuringutel, Odor Crusher tooted kasutavad Ozone Aktiveeritud Tehnoloogiat (Ozone Activated Technology). O.A.T eemaldab igasuguse ebameeldiva lõhna varustuselt. Higi, seep, toit, parfüüm jne, Odor Crusher eemaldab lõhna tappes organisme mis seda toodavad, selhulgas bakterid ja viirused. 100% keemia-vaba, Odor Crusher ei jäta ühtegi lõhna, kemikaalset jääki ega ohtlikke jälge. 

Odor Crusher tooted, tulevad kahes kategoorias, Sport ja Taktikaline.

Sport

 • Gear Bag: 33.5”L x 15.7”W x 13.3”H
 • 12V Sõiduki adapter
 • 110V Laadija
 • “Heavy Duty” Lukk, vooderd ja reguleeritav rihm
 • Lennujaama/TSA Vastav
 • 20-aastat eluiga

• Roller Bag: 42” L x 18” W x 14”H

• 12V Sõiduki adapter

• 110V Laadija

• Sissetõmmatav käepide, reguleeritav rihm ja rattad

• Lennujaama/TSA Vastav

• 20-Year Life Expectancy

 

• Varustuse Kapp: 68”x45”x20”

• Kaasaskantav: Lihtne Kokkupanek

• “Heavy Duty” Lukk ja Vooder

• Hooldusvaba Osooni Generaator

20-Year Life Expectancy

 

• Ozone Go: .76” X 4.33” X 1.6”

• Eemaldab lõhna 30 minutiga

• Automaatne taimer tsükliga toodab osooni

• Kahe-aastane garantii

• Hooldusvaba


 

Taktikaline

Ozone Käsipagasid

 

OZONE Taktikalised kotid on disainitud nii rahvusvahelisteks kui ka lühikesteks reisideks.
Erinevad käsipagasid on disasinitud erinevateks olukordateks ja kasutusteks.
ROLLER kotid on mõeldud pikemateks missioonideks ja reisideks, kus aga MISSION ja GEAR kotid on disainitud kiireteks ja lühikesteks missioonideks.
OZONE kotid eemaldavad vajaduse peale igat missiooni vahetada või tuulutada varustust, OZONE eemaldab igasuguse lõhne ja kindlustab, et varustus ei hakka kotis kopitama ega haisema.

 

Ozone Seljakotid

OZONE Elite seljakotid on disainitud liikavteks olukordateks.
Täpselt nagu käsipagasitega, tagab Ozone Elite seeria varustuse värskuse ja hoiab seljakoti sisu lõhnavaba.

Ozone Erivatustus

OZONE Delux Flex Closet on disainitud kaasantava kapina, mida saab baasist baasi vedada, kiirelt kokkupanna, et vartustus püsiks igalpool värske ja ebameeldiva lõhnavaba.

ODOR Go sõiduki adapter töötab samamoodi nagu Sport versioon, kuid on tagasihoidlikuma disainiga ja võimaldab sõidukites 12-24V kasutust.

OZONE Gear Station võimaldab jalanõude ja muu varustuse, nagu näiteks poksikinnaste, kindlamat lõhna eemaldust.


 

Armadillo Merino® – kas teadsite, et see on naturaalselt leegikindel?

Merino-villal, mida me kasutame, on palju unikaalseid omadusi ja siin vaatleme kiudainete looduslikku leegivastast kindlust (FR). See looduslik FR tekitab huvi, sest me kuulame aina rohkem ja rohkem tuletõrjujate heaolu olulisust ja ohtlike toksiinidega kasvavat muret. Sellele ebakindlusele lisandub see, et teatud tekstiilide tulekindluse tagamiseks töödeldakse neid mitmete kemikaalidega ja kui need keemiliselt töödeldud tekstiilid puutuvad kokku kuumuse või leegiga, võivad need tekitada ohtlikke gaase (tuntud kui off-gassing), mida võib kandja sissehingata. Nende asjaoludega peetakse Armadillo Merino® villa looduslikku tulekindlust üha atraktiivsemaks.

 

Miks on Armadillo Merino® Naturaalselt Leegikindel?

See leegikindlus on tingitud ainulaadsest keemilisest struktuurist (kõrge lämmastikusisaldus (14%) koos kõrge niiskusesisaldusega), millel on järgmised kasulikud omadused:

 • Väga kõrge süttimistemperatuur (570-600 ° C)
 • Põletamisel ei sula ega kleepu, pigem moodustab see isoleeriva söestuvuse
 • Kõrge hapnikuindeksi (20-25%) – kui LOI on minimaalse hapnikusisalduse %, mis on vajalik põlemise säilitamiseks
 • Madal põlemissoojend
 • Madal soojuse vabanemine
 • Vähem suitsu ja mürgiste gaaside teket, mis tekib enamikel sünteeskiude põletamisel

Mida see tähendab?

Põlemiseks vajab vill ümbritsevast keskkonnas hapniku kõrgemat taset. Vill võib süttida, kui see on avatud leegile, kuid see ei toeta leeki ja selle asemel leek hõõgub kuni kustumiseni – tavaliselt lühikese ajaga. Võtke leek ära ja see kustub (end kustutades). Lisaks sellele paisub villa ristseotud rakumembraani struktuur kuumutamisel põlemiskohani, moodustades leegi levikut takistava isolatsioonikihi. See tähendab ka seda, et vill toodab vähem suitsu ja mürgiseid gaase erinevalt sünteeskiududest.

Tavaliselt kasutatavatest tekstiilkiududest (puuvill, rayon, polüester, akrüül ja nailon) on vill tunnustatud kui kõige leegikindlam, nagu on näha allpool esitatud kokkuvõttes (ENG).

FR Index


 

TUTVU LÄHEMALT UUE DUAL KIIVRIKAAMERA SÜSTEEMIGA!


 

Uus Steiner S-Seeria Lahing Sihikud

Varustuse kogus, mida tänapäevane jalaväelane kaasas kannab endaga, on järjest kasvanud aastate jooksul. Uued Steineri S-seeria lahingu sihikud tagavad, et optika suurendab võimekust vähema kaaluga.

Need järgmise põlvkonna prisma lahingu optikad on see kõik – laiema vaatevälja, suurema silmaümbrise ja silmade leevendamise, kiirema omandamise, lihtsa toimimise, tasakaalustamata optika ja täpsuse.

Sarjast kaks optikat S332 3x suum ja S432 4x suurendusega. Kasutatav mitmekülgsus, mis tagab laskuritele selge sihtmärgi kõikides valgustingimustes ja kõikides lahinguväljade stsenaariumides – alates võistlusringist kuni keskmise tihedusega võistluseni või mis tahes olukorras vaheldumisi, kus on võimalik reageerida kohe.
Kompaktne S332 ja S442, 3x ja 4x suurendus annab laskjale keskmise vahemiku ülimuslikkuse hämmastavate vaateväljaga 12,9 meetrit ja 15,3 meetrit 100 meetri kaugusel. Ületamatu 80 mm silmade hõlbustus võimaldab saavutada sihtmärki isegi siis, kui täiuslik positsioneerimine pole võimalik.
Suur silmakarp ja kvaliteetne klaas tagavad suurepärase selguse kõigis keskkondades, samal ajal kui lihtsad pööratavad digitaalsed juhtimisseadised asuvad küljel, muudavad reguleerimise katusel, kõrgusel ja heledusel mugavaks. Mõlemad optikat on varustatud hõlpsasti kasutatavate kiirete punktidega, mis on saadaval 7,62 ja 5,56 kalibreerimisel. Laserite ja muude tarvikute lisamiseks on lisatud lisapunkte.
S-seeria on loodud nii, et see ei satu kunagi ebaõnnestumiseks. See on veekindel kuni 10 meetrit, 100% udu (lämmastikuga täidetud) ja talub kuni 900 g lööki. Mõlemad optikad töötavad ühe CR2032 aku abil.

Steiner: Laser Kaitseseadmete Juht

Laserite oht

Kasutada nii taktikalistel kui ka strateegilistel stsenaariumitel on laserid hämmastav tööriist, mis annab meile kriitilise sihtmärgi teabe, olgu see siis ulatus või identifitseerimine. Kuigi nende kasulikkust on kõige kõrgem, on nende kasutamine mõnevõrra ohtlik. Igal seadmel on hoiatusmärgis, mis hoiatab kasutajat silmade otsese kokkupuute eest. Teadusliku Ameerika Ameerika Ühendriikide Douglas A. Johnsoni teosel rõhutas Texase A & M Ülikooli vanemate tervise füüsik ja laseri ohutusametnik laserkiirese otsese kokkupuute ohtusid. Johnson, Ameerika Ühendriikide riiklike standardite instituudi (Laser Safety Standards Institute) liige, märkis, et kokkupuude laseritega võib kahjustada võrkkesta, silma osa, kus me nägime nägemist.

Lahendus probleemile

Lasereid võib kasutada konflikti mõlemal küljel, nii et ühe põhjusliku silmakahjustuse oht on väga tõeline, kuid uus probleem, kujutlege stsenaariumi, kus kaks võitleja meeskonda jagavad üksteist, üritades teineteise asukohta leida. Binokli kasutamisel või reguleerimisalas oleval isikul on eriti oht laserkiirgusele, kuna optikaga luuakse otsene lehtla silma. Steiner oli esimene ettevõte maailmas, kes arendas filtri katte, et kaitsta optika kasutajaid sellist tüüpi kokkupuute eest.
Steiner, maailma juhtiv laserkaitsetehnoloogia, töötas selle filtri uurimise ja arendamise ajal kogu maailmas oma sõjaliste klientidega laias valikus. Nad loonud tehnoloogia ja seejärel rakendasid seda läätsede sees binokkel. See on optimaalne, sest see ei muuda optiliste mõõtmete või kaalu. Lisaks tähendab see ka seda, et filter toimib ikkagi isegi siis, kui objektiivi välimine osa on kahjustatud. See filter on saadaval kahest kaitsetasemest, LPF Gen II ja LPF Gen III.

LPF Gen. II: Äärmuslik kaitse tase

Absoluutselt 100% usaldusväärne kaitse iga laseriga alates 800 nm kuni maks. 1600 nm (laivõrgu kaitse). Genera II-laserkaitse absorbeerib (ei peegelda) mistahes laserimõju ja pakub turule kõige kõrgemat turbetaset.
800 nm → OD 1,2 (optiline tihedus)
At 1,064 nm → OD 4,3

LPF Gen. III: Ülim lisakaitse tase

Lisaks kaitsele, mida pakub LPF Gen II (800-1,600 nm), pakub Steiner LPF Gen III täiendavat kaitset 532 nm (roheline laser). Rohelised laserid on tüüpilised tsiviil-laserid, mis võivad põhjustada märkimisväärset kahju inimese silmale.
Kell 532 nm → OD 4,0
At 800 nm → OD 2,0
At 1,064 nm → OD 7,2

Suurepärane jõudlus uue kaitsekihiga

LPF Gen II ja LPF Gen III varustatud Steineri optika pakuvad endiselt sama kõrge jõudlusega ja vastupidavust, mida olete oodanud, lisades kaitset ähvardavate ohtude eest.


 

 

Prantsusmaa laiendab edukat partnerlust Aimpoint ja Heckler & Kochiga

Prantsuse Générale de l’Armement (DGA) on 17. juulil 2018 sõlminud konsortsiumi Aimpoint AB / Heckler & Koch France SAS tähistatakse punatäpi tarnet uue Prantsuse rünnakrühma HK416 F relvadele. Leping hõlmab kuni 120 000 CompM5 sihiku ostu kuue aasta jooksul. CompM5 on kvaliteedi ja tarkvara poolest uusim pakkumine maailmatasemel juhtivalt reflex sihiku tootjalt Aimpoint AB. Kompaktne, kerge ja karm, see on suurendab veelgi Prantsuse sõduri täpsust ja võimsust, koos uue HK416 F relvaga.

 

Ebatavaline kiivri komplekt
ettenägematute eritoimingute jaoks

 

 

See on HUQ180 – võrkkiige alus. See on voodri isolatsioon ja seda saab kasutada ka kattekihina. Kas olete kunagi veetnud õhtut võrkkiigel väljas? Siis võite juba teada, et kuumust ei saa salvestada vaid magamiskoti abil. Meie aluskihiga saab vältida soojuskadusid. Tuulistel päevadel, jahedal ööl või isegi talvel – HUQ 180 tagab suurepärase kaitse külma eest seljal ja küljel.

 

UUS    ACRO   Aimpointilt’

Aimpoint® Acro P-1 töötati välja
kasutamiseks püstolitel ja muudel relvaplatvormidel
mis vajavad väikest suletud red dot süsteemi.
See on ainus sihik oma suuruskategoorias täielikult
testitud šoki, vibratsiooni, temperatuuri suhtes
span ja muu keskkondlik stressi vastu.

Katsetatud on minimaalselt läbi 20 000 padruniga
.40-cal püstoli slide peal, see väike optika on
tõestanud, et ta sobib veenvalt ja usaldusväärselt
oma kategooriasse. Acro P-1 saab kasutada kui
suurendus optikate jaoks lisa sihikuks,                                                                     

isikukaitse relvale ja teistes valdkondades
kus kasutatakse väikest punast punkt-süsteemi.

Ainulaadsed omadused

• Optimeeritud püstolile ja rakendustele, mis nõuavad madala profiiliga punast punkt-süsteemi
• Ainult täiesti suletud turul olev suurus oma kategoorias
• Mõeldud püstoli slaidide otseseks ühendamiseks
• Üle üheaastase patarei töötamine positsioonil 6 10-st
• Aku paigaldamine, kui optika on relvale paigaldatud
• 3,5 MOA punane punkt
• NVD ühilduv
• Sukeldumine sügavusele 25 m / 82 jalga
• Temperatuuridel -45 ° C kuni +71 ° C

ACRO P-1™

Punkti suurus:         3,5 MOA
Aku tööiga:               rohkem kui 1 aasta
kasutades seadet 6
Aku tüüp:                  Üks 3V liitium
CR1225 aku
Toitelüliti:                 Vajutatav nupp
Kaal:                          (sihik üksinda) 60 g

 

 

Meilt saab nüüd ka vajadusel osta rinnakaamerat koos 270 kraadise pööramis võimalusega.
Tutvustame teile Braun Bodycam BCX5


Tehnilised kirjeldused  

 • Video resolutsioon: 1920 * 1080 @ 30FPS, 1280 * 720 @ 30 k / s
 • Foto resolutsioon: 18MP (5600 * 3150/16: 9) 13MP / 9MP / 6MP / 4MP
 • Formaat:
 • – Video formaat: H. 264 kompressivorming;
 • – Fotoformaat: JPEG
 • Kaamera objektiiv: 140 ° lainurk, fookus: 0,3 ~
 • Displei: 2,0 “4: 3 TFT FHD värviline ekraan
 • Aku 3.7 V / 2100mahiga (optimeerimine: 6 tundi (1080 piksline), 10 tundi (480 piksline), 8 tundi (ooterežiim / toide)
 • Int. mälu: 32 GB (maht 440 min @ 1080 p, 700 min 720 p juures, 1100 min 480 piksel)
 • Veekindel: IP66 Sisemälu: 32 GB (kuni 64 valikut)
 • Video formaat: mp4
 • Valge tasakaal: automaatne, vahelduv filtrit päeva või öise vaate jaoks
 • Lukustamine /: elektrooniline lukk 1 / 2-1 / 2000
 • Teine IR-öine nägemine: integreeritud suure võimsusega infrapunavalgusti öövõtetele ja videotele, näotuvastus kuni 8 m
 • Liides: USB 2.0
 • Tarkvara: Windows 98/2000 / ME / XP / Windows 7/8/10
 • Mõõtmed: L110mm * B60mm * h35mm
 • Kaal kaamera: 150g
 • Kaabli pikkus USB-kaabel: 100 cm  

Lisavarustus: Süsteemi CD, USB-kaabel, 2.4 G kaugjuhtimispult, 2 x aku, laadija, kinnitusklamber, filter, toitepistik

Armadillo Merino® on uhke, et toetab Borne Arctic Challenge´it. Igapäevaselt võitlevad enneaegselt sündinud lapsed elu- ja surma vahelises võitluses. Selle aasta aprillis pani Borne toetajate julge meeskond välja äärmiselt raske väljakutse: minna põhjapoolusesse ja koguda 750 000 GBP enneaegsete sünnide põhjuste uurimiseks. Nad saavutasid selle eesmärgi pannes end proovile äärmuslikku vastukutsega.

Loe lisaks (ENG)

 

Haix on välja andnud HAIX RANGER GSG9-X kõrge säärega varjandu. Nagu juba tuntud ja ustav, RANGER, on valmistatud vastupidavaks ja tihedaks kasutuseks. Gore-tex sisu ja päikest peegeldava kattega on RANGER ustav jalats eriüksustele, sõduritele kuid ka tsiviil isikule kes vajab vastupidavat ja ustavat jalanõud.

 

 

The White House Invites Revision to Participate in “Made in America” Roundtable

Revision Military, a world leader in military and tactical solutions and protective equipment, was one of twelve companies invited to participate in the “Made in America” roundtable held in the East Room of the White House last Wednesday July 19th.  Revision CEO Jonathan Blanshay and Revision Senior Director, Legal and Government Affairs, Greg Maguire, attended the meeting, which was hosted by President Donald J. Trump.  The roundtable was organized as part of Made in America week, itself part of the Administration’s overarching America First initiative, designed to shine a light on companies, organizations, and institutions that are investing in the future of U.S. manufacturing and innovation.

“Revision has been a proud U.S. military supplier for over a decade. In this time, 100% of the equipment sold to the U.S. government has been made in the U.S.” said Jonathan Blanshay, CEO, Revision Military. “This fact is not just a point of pride; it is a firm commitment to the forces who fight for us all. While many companies across a variety of industries have moved their production and labor forces oversees, Revision has done the opposite, investing millions to advance and grow the company’s U.S. manufacturing.  Revision’s U.S. ties run deeper today than ever before, with the vast majority of our employees working in the U.S.”

Above: Revision CEO, Jonathan Blanshay (third from right), and Senior Director, Legal and Government Affairs, Greg Maguire (fourth from right) participated in the Made in America roundtable held in the East Room of the White House on July 19th, hosted by President Donald Trump (far left). 

“We’re here today to continue our celebration of American manufacturing as part of Made in America week,” said President Donald Trump at the start of the roundtable. “The leaders and innovators around this table create products that fill our homes, defend our nation and enrich our lives. And each one of these products proudly carries the label ‘Made in the USA’…Made in America is more than a label or a product…it’s a stamp of excellence.” President Trump added, “Around the world the Made in America label is the gold standard for craftsmanship, quality and artistry, and that is one more reason we have to protect it.”

Revision has seen first-hand the degree to which the Made in the USA quality is coveted in the international market, not only through demand for Revision made products, but also with widespread proliferation of imitation Revision products. The company has worked to combat these counterfeit operations with multiple sting operations at tradeshows and testifying before a U.S. Senate Judiciary Committee in April 2016.

 


Revision uus kiiver


BNVD_GP_WP_silo

L-3 Communications Corp., Londonderry, New Hampshire võitis $49,500,000 suuruse lepingu USA erivägedega saamaks viie aasta jooksul enda kasutusse järgmise generatsiooni binokkel-öövaatlusseadmeid. Uute seadmete puhul keskendutakse kaalu-, suuruse- ja  energiasäästule. Vaatlusseadmed aitavad sõduritel näha väheses valguses palju paremini, mis aitab kaasa nende missiooniefektiivsusele.


Uus ICS Intelligentne võitlussihik integreerib vastupidavas kestas laserkaugusmõõdiku ja ballistilise kalkulaatori, kompaktse taktikalise sihiku, mis parendab esmatabamuse tõenäosust ja lühendab reageerimisaega.
Nupuvajutusega aktiveerub silma mittekahjustav laser ja annab koheselt teada sihtmärgi kaugusest ning arvutab välja trajektoori, mille märgib sihikule uue sihtimiskohana.
Elektro-optilise aparaadina kätkeb see endas sõjatandril optimeeritud kõrgtehnoloogiat, kasutuslihtsust ja sihtimistäpsust, mis muudab ka väikekaliibrilised relvad väga salvavaks.
 Itaalia kaitsevägi võtab kasutusele ICS sihikud

Itaalia armee on üks esimesi, kes võttis kasutusele ICS sihiku Beretta ARX 200 vintrelval. Arx 200 on 7.62x51mm NATO, mis ühildub väga hästi ICS ballistiliste võimekustega. Armee kasutab ARX 200 vintrelvi täpsuspüssidena, roll mida ICS on loodud täitma.

ics_0-1 ics_side2 ics-mrs-1

 • FIREPEN – uue põlvkonna tööriist.

 • FIREPEN – loodud lõikamaks metalli seal, kus pole elektrit või tööriistu, ükskõik millises hädaolukorras. FIREPEN põlemistemperatuur on 2800*C
 • FIREPEN on asendamatu abimees raskesti pääsetavatesse kohtadesse näiteks päästeoperatsioonide ajal või ka vee all!
 • FIREPEN lubab lõigata metallkonstruktsiooni, näiteks armatuure või torusid, terastrosse jne paksusega kuni 15mm; nurgikuid või teraslehti paksusega kuni 3mm kui lõike pikkus  on kuni 80mm. Ühendades 2-3 FIREPEN’i omavahel võite lõigata ka palju paksemaid konstruktsioone.
 • FIREPEN ei ole lõhatav ega lähe ka niisama põlema. Sütikuks on erilised tikud, mille põlemistemperatuur on üle 1300*C.

Tehnilised näitajad :

Põlemisaeg : 20s

Mass: kuni 100g

Läbimõõt: 15mm

Põlemistemperatuur: 2800*C

Süttimistemperatuur: 1300*C

tech-specs

Prantsusmaa vahetab välja oma kuulsad “Famas” vintpüssid uute Heckler&Koch HK416’te vastu.
Peale pikka aasta aega kestnud testimisperioodi, kus kõik relvad viidi nende vastupidavuspiirile otsustasid Prantsusmaa kaitsejõud just paindliku ja kõikidele karmidele nõuetele vastava HK kasuks.
Lepingu pikkuseks on üle 15 aasta, mille jooksul tarnitakse kuni 102 000 5.56x45mm NATO vintrelva, 10 767 40x46mm granaadiheitjat, laskemoona, varuosi ja toetusteenindust.
HK416 on robustne, vastupidav ja täpne relv, mida toodetakse Saksamaal Oberndorfi am Neckaris. Ehitusel kasutatakse parimaid Prantsuse teraseid, mis annavadki parima vastupidavuse. See relv on lahingutandritel ennast juba tõestanud olles väga kasutajasõbralik ja sobilik erinevates olukordades.
Heckler & Koch GmbH on täielikult pühendunud pakkumaks parimat toetust Prantsuse armeele järgmise kolmekümne aasta jooksul.

hk-416-iar-m27-right

Estonian Open Rifle 2016

HK

13582344_1276567115705423_1107971310_o 13582491_1276567352372066_502368428_o 13633416_1276567242372077_12776337_o 13633506_1276567079038760_979663275_o 13639912_1276567182372083_2044519031_o

Rahvusvahelise messi IWA & OutdoorClassic 2016raames Nürnbergis anti meile üle Beretta Holding’u poolt üle parima Steiner-Optiki (binoklid, optikad) edasimüüja auhind.

20160309_125400

 

Revision Military teatab uhiuutes prilliklaasidest LazrBlock GF-8. Tegemist on viimase malli polükarbonaadist tootega, mis loodud kinnni pidama 99,9% rohelisest laserkiirekiirgusest ning 99% sellega kaasnevast silmadele ülikahjulikust ning nähtamatust infrapunakiirgusest.
Tõuke toote arendusele on andnud viimasel ajal drastiliselt tihenenud rünnakud lennukipilootide ning korrakaitsetöötajate vastu. Nimelt näidatakse isetehtud laseritega lennukitele kokpiti, mis võib seal peegelduda lenduri silmadele – täpselt nii nagu juhtus hiljaaegu näiteks Virgin Atlanticu lennul Londonis, kus lennuk pidi viivitamatult pöörduma tagasi, sest et piloodil tekkis “meditsiiniline probleem”.
Sama tehakse ka korrakaitsejatele ja rahutagajatele. Kahjuks võib sellise nalja tõttu kaotada inimene silmanägemise.
Miks kaitse rohelise valguse vastu? Rohelise valgusega laserit kasutatakse 91% korral sellistest juhtumitest, sest et silm on pimedal ajal kõige tundlikum just sellel lainepikkusel (532 nm) ning roheline valgus tundub heledamana võrreldes võrdse võimsusega teiste värvidega.
2015 aastal on olnud 6624 juhtumist kommertslennukitega, võrreldes 3894 2014 aastal.

LazrBloc_LandingPage_3LaserInUse_PR