Galvion

 

Galvion areng

18 aastat tagasi pakuti Revision Military’na kogu maailmas sõjaväe- ja taktikalistele kasutajatele parimaid kaitseprille. Läbi aastat tehti strateegilisi investeeringud, mis võimaldasid neil liikuda uutele turgudele, mis laiendas oluliselt võimet ettevõttena ja muutis põhimõtteliselt missiooni fookuse. 2019. aasta septembris müüdi kaitseprillide ettevõtte koos Revision Military nimega, et muuta oma äritegevust ja teravustada uut suunda. GALVION

Kes nad on?

Galvion usub inimkesksesse innovatsiooni. Tööd tehakse ennetavalt teiste poolt lahendamata probleemide tuvastamise ja lahendamisega. 18-aastane kogemus, tõestatud oskused ja tipptaseme maine, kuid sellegipoolest püütakse pidevalt ületada ootusi ja kujutlusvõimet, olgu selleks siis partnerlus, pakutavad lahendused või tooted, mida tarnitakse. Galvionis austatkse oma ajalugu, rakendatakse oma oskusi ja kindlustatakse tulevik.

Mida nad teevad?

Galvion liigub edasi rohkem keskendunud Armor, Power ja Advanced Concept lahenduste pakkujana. Luukase tehnoloogiliselt keerukaid ja aktiivseid tooteid kaasaegse sõjajõu ja teiste nõudlike lõppkasutajate ellujäämise ja peatamisjõu jaoks. Kujundatakse, arendatakse ja pakutakse oma klassi parimaid koostatud otstarbelisi lahendusi sõjaväe- ja taktikaliseks kasutamiseks kogu maailmas.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.