Galvion
Kes nad on?
NERV CENTR® – Kellele ja Milleks
Andes kasutajatele parem kontroll oma toitehalduse üle, muudavad Galvioni Nerv Centr® tooted missiooni omapära – toetades seadmeid pikemalt ja suurendades tõrgeteta töökindlust. Nerv Centri tooted on loodud olema mitmekülgsed, laialdaselt ühilduvad ja kiirelt ning lihtsalt ühendatavad – Voolu kogumiseks ja jaotamiseks pikaajalistel missioonidel kaugetes ja karmides keskkondades. Tänapäeva lahinguväljal, kus elektroonikaseadmed mängivad keskset rolli, on see toitehaldustehnoloogia oluline tugisüsteem ja turvavõrk. Allolevad ülesanded kirjeldavad läbilõiget Nerv Centri kasutusaladest. Parimad näited SharePacki, SoloPacki, SPM-i, MAX-8 kohanemisvõimest ja suure panusega jõudlusest. Lae oma akusid ükskõik mis toiteallikast.
Lahinguvälja haldussüsteemid (Battlespace management systems – BMS)
Sõjalise operatsioonikeskkonna mõistmine on muutunud peamiselt lineaarsest „lahinguvälja“ mõistest mitmemõõtmeliseks süsteemide koguks, mida tuntakse „lahinguruumina“. Selline süsteemide mõistmine tähendab, et lahinguruumi haldamine on muutunud keerukamaks ja kohapealsed üksuste ülemad peaksid mõistma oma tegevuse mõju operatsioonikeskkonnale tervikuna. Sel eesmärgil muutuvad üksuste ja üksikisiku tasemel lahingujuhtimissüsteemid (BMS) üha olulisemaks – USA armee programm NETT Warrior on vaid üks näide.
Lahingu Otsi-ja-Päästa pikaajaline toetus (Combat Search-and-Rescue prolonged field care – CSAR/PJ/PFC)
Suurenenud meditsiiniline suutlikkus ning labori-, dokumentatsiooni- ja seireseadmete automatiseerimine on suurendanud patsientidega kohepeal tegutsemist. Seadmete suuruse ja energiatarbimise vähenemine ning võimekus kiirelt hallata võrke on ‘esimese maailma’ haiglaravi kättesaadavaks teinud ka maailma kõige kaugemates ja ebasõbralikemas piirkondades. Kuigi need tehnoloogilised edusammud on oluliselt suurendanud meditsiinimeeskondade töövõimet, siis kasutatakse neid nüüd ka paljude side-, andmetöötlus- ja meditsiiniseadmetega ühtses tandemis – Mis kõik nõuavad akusid, et patsiendil pikemat aega istuda, et pakkuda väliarstiabi. Kui liitlaste väed peavad maad tagasi võtma ja infrastruktuuri uuesti üles ehitama, pikeneb “kuldne tund” märkimisväärselt ning vajadus anda voolu pikaajalise väliarstiabina telgist, veoautost, seinast või lennukist on üha kriitilisem.
Ekspeditsioon / Jalgsi sõdurite vool (Expeditionary/Dismounted infantry power – INF)
Tänapäevased ekspeditsiooni-/jalaväelased peavad olema võimelised kiirelt liikuma, väga mobiilsed ja missioonioludega kohanemisvõimelised. See tähendab varustatust kõrgtehnoloogiliste side-, andurite ja vaatlusseadmetega näol, et suurendada tõhusust ja vähendada riske. Üksused kasutavad toitehaldussüsteeme standardsete BB-2590, MBITR, kaasaskantavate ja paljude teiste levinumate sõjaväe- ja kaubanduslike akude laadimiseks. Samuti pavad laetud saama ka sülearvutid, tahvelarvutid, GPS-seadmed, kaamerad, pihuarvutid ning UAS-i ja UGV akud.
Lõhkekehade ohutuks tegemine (Explosive Ordnance Demolition – EOD)
Lõhkekehade ohutukstegemise meeskonnad vajavad oma ülesannete täitmiseks laia valikut tööriistu. EOD-operaatorid teevad palju enamat kui lihtsalt lõhkemata pommide kahjutuks tegemise; nad on koolitatud improviseeritud lõhkeseadeldiste desarmeerimiseks, keemiliste ohtude neutraliseerimiseks ja tuumarelvade ohutuks muutmiseks. Olles määratud ohtleikumatele missioondele, täidavad nad taktikaliselt ahistavaid ja tehniliselt nõudlikke ülesandeid kasutades töö tegemiseks laia valikut elektrilisi tööriistu ja elektroonilisi seadmeid.
Pikaajaline tuletoetus (Extended Fire Support – JTAC/FO/CCT/TAC-P)
Tõhusalt maandada ohtu maavägedele kaasaegsetes konfliktides sisaldab endas kaudtulede rakendamist; õhutugi (CAS); ja luure-, seire- ja luureplatvormid (ISR) on tavaliselt etalon. Joint Terminal Attack Controller (JTAC) või Joint Fires Observer (JFO) on maaväe ülema (GFC) tööriist lahinguruumi juhtimiseks suurtükiväe ja õhuplatvormide abil. JTAC/JFO kasutab tugielementidega suhtlemiseks ning tuletoetuse ohutuks ja tõhusaks suunamiseks mitmeid elektroonikaseadmeid.
Erioperatsioonide kommunikatsioon (Special Operations Communications – SOF)
Erioperatsioonide vägede (SOF) ülesandeks on viia läbi mitmesuguseid missioone karmides ja ebakindlates olukordades pikema aja jooksul. SOF-kommunikaatorid peavad suutma tõhusalt suhelda elementide vahel, peakorteriga ja oma partnervägedega, kasutades selleks mitmeid orgaanilisi ja mitteorgaanilisi raadioid, arvuteid ja muid seadmeid. Nende missiooni, keskkonna ja aruandluskriteeriumide põhjal võib SOF-i kommunikaatoritel olla mitu PACE-plaani, millest igas plaanis on mitu sideplatvormi.
Luure, Jälgimine ja Analüüs (Recon, Surveillance, Target Analysis – RSTA)
SOF-meeskondade ja väikeste spetsialiseeritud üksuste ülesandeks on sageli sihtmärgi luure ja jälgimine – koguda jälitustegevuseks luureandmeid, olukorrateadlikkust ja käitumismustrit (POL). Seda teavet kogutakse tänapäevaste seireseadmete, kaamerate ja andurite abil. Teave tuleb SATCOMi või muude raadiolainekujude abil planeerijatele ja teistele jõududele tagasi edastada.
Mehitamata sõidukid (Unmanned Systems – UAV/UGV)
Kauged ja arendamata kohad kujutavad endast tõeliseid takistusi drooni akude laadimisel. Sõjaväe UAV- ja UGV-operaatorid seisavad sageli silmitsi suurte väljakutsetega, et hoida oma platvormi ja maapealsete jaamade akud laetuna. Kaasaskantavaid toitehalduslahendustega saab energiat ammutada mis tahes allikast – päikesepaneelidest, sõiduki alalisvoolu pistikupesast, vahelduvvoolupistikust või otse varu- või leitud akudest. Operaatorid kasutavad neid süsteeme, et teisendada ja kasutada seda võimsust enda platvormidel, maapealsete jaamade või tugiseadmete akude laadimisel (üha enam korraga).
DÜNAAMILINE ENERGIAJUHTIMINE
Soldier Power lahendused sobivad iseseisva töö tegemiseks või juhtudeks ka äärmuslike energiavajaduste korral. SoloPack™ energiamoodul on ülikõrge tihedusega seade, mis on sama suuruse ja kaaluga kui 30 padruniga salv ning pakub kõrgtehnoloogiliste vahendite kasutaja jaoks piisavalt energiat 12-tunniseks missiooniks.
Squad Power Manager™ (SPM) ja Individual Power Manager™ (IPM) on kompaktsed, vastupidavad toitehalduslahendused koos intelligentse tarkvaraga, mis võimaldab meeskonna ja üksikisiku tasandil toita erinevaid seadmeid ning laadida akusid ilma ümberprogrammeerimist vajamata.
Lõputult kohandatav Mission Adaptive Charging Station™ (MAX-8) suudab laadida mitut akut missiooni jaoks sobivate kohandatud adapterite abil. Laadija hindab automaatselt toiteallikat ja reguleerib laadimiskiirusi, et maksimeerida võimsust ja minimeerida laadimisaega.
Tutvu tehniliste andmetega vajutades toote nimel:
+ MAX-8 – Intelligentne aku laadimissüsteem.
Ammutab voolu peaaegu igast allikast ja laeb samaaegselt erinevat tüüpi akusid – ilma ümberprogrammeerimiseta. Nutikas plug-and-play toitehaldussüsteem hindab automaatselt toiteallikat ja reguleerib laadimiskiirust, et maksimeerida võimsust ja minimeerida laadimisaega.
+ SPM-EOD – Kogu võimsust mis tahes saadaolevast allikast.
SPM-622 ammutab voolu mis tahes allikatest: akudest, päikesekatetest, sõiduki pistikupesadest või kohalikust elektrivürgust. Seade teisendab seejärel saadud võimsuse automaatselt elektroonikaseadmete koheseks käitamiseks ja on võimeline samaaegselt üht enamat akut laadima.
+ SPM-Special-Forces-Kit – Kogu võimsust mis tahes saadaolevast allikast.
SPM-622 ammutab voolu mis tahes allikatest: akudest, päikesekatetest, sõiduki pistikupesadest või kohalikust elektrivürgust. Seade teisendab seejärel saadud võimsuse automaatselt elektroonikaseadmete koheseks käitamiseks ja on võimeline samaaegselt üht enamat akut laadima.
+ IPM – Järgmise põlvkonna vastupidav, intelligentne ja kaasaskantav toitehaldus.
Individuaalne toitehaldur saab voolu ammutada mis tahes allikast – sõiduki või lennuki pistikupesast, päikesepaneelidest, primaar- ja sekundaarakudest ning muust – Seda kõikjal maailmas. Sisseehitatud intelligentse toitehaldustarkvaraga saab IPM toita korraga mitmeid erinevaid seadmeid ja laadida akusid – ümberprogrammeerimist pole vaja.
+ SharePack – Salvesta, Vii, Kogu ja Jaga Akupank sõduritele.
Paindlikkust, uuendatava tarkvaraga ja sujuva plug-and-play-funktsioone pakkuv süsteem kohandub paljude elektroonikaseadmete otseseks laadimiseks või toiteallikaks.
+ SoloPack – Aku 12 tunnikseks missiooniks üksikvõitlejale.
+ Nerv-Centr-Power-Kit – Kokkupandud akulahenduse süsteem.
+ sUAS-Power-Kits – MAX8 põhinev droonide ja muu elektroonika laadimissüsteem.
Galvion on võimeline pakkuma modulaarseid ja võimsaid
akulahendusi ka masinatele (Luure, Vaatluspostid, Veesõidukid
ja palju muud). Huvi korral tee all asuvalt blanketilt päring
ja leiame Teile sobivad lahendused.
Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.