Galvion

Galvion areng

18 aastat tagasi pakuti Revision Military’na kogu maailmas sõjaväe- ja taktikalistele kasutajatele parimaid kaitseprille. Läbi aastat tehti strateegilisi investeeringud, mis võimaldasid neil liikuda uutele turgudele, mis laiendas oluliselt võimet ettevõttena ja muutis põhimõtteliselt missiooni fookuse. 2019. aasta septembris müüdi kaitseprillide ettevõtte koos Revision Military nimega, et muuta oma äritegevust ja teravustada uut suunda. GALVION

 

Kes nad on?

Galvion usub inimkesksesse innovatsiooni. Tööd tehakse ennetavalt teiste poolt lahendamata probleemide tuvastamise ja lahendamisega. 18-aastane kogemus, tõestatud oskused ja tipptaseme maine, kuid sellegipoolest püütakse pidevalt ületada ootusi ja kujutlusvõimet, olgu selleks siis partnerlus, pakutavad lahendused või tooted, mida tarnitakse. Galvionis austatkse oma ajalugu, rakendatakse oma oskusi ja kindlustatakse tulevik.

 

Mida nad teevad?

Galvion liigub edasi rohkem keskendunud Armor, Power ja Advanced Concept lahenduste pakkujana. Luukase tehnoloogiliselt keerukaid ja aktiivseid tooteid kaasaegse sõjajõu ja teiste nõudlike lõppkasutajate ellujäämise ja peatamisjõu jaoks. Kujundatakse, arendatakse ja pakutakse oma klassi parimaid koostatud otstarbelisi lahendusi sõjaväe- ja taktikaliseks kasutamiseks kogu maailmas.

 

Ballistilised kiivrid:

Viper P4

Traditsiooniline ACH kiiver, kuid moderniseeritud. Batlskin Viper® P4 süsteem on kuni 24% kergem kui USA armee eelkäija ACH, nihutades kaalu vähendamise piire, kuid säilitades samal ajal ballistiline- ja killukaitse.

 

 

Caiman Ballistic helmet

Caimani ballistiline kiiver on sujuv, kerge järgmise põlvkonna spetsiaalsete operatsioonide kiiverlahendus. Moodulitarvikute seeria täiustab seda kiivripaketti, tagades, et kasutajad on varustatud võimalikult kerge, mugavama ja suurema jõudlusega peakaitsega. See kirje on saadaval ainult sõjaväe, korrakaitse ja valitsuse lõppkasutajatele.

 

 

Saavutused ja tähtsamad lepingud:

USA kaitseministeeriumile tarniti üle 1,4 miljoni kiivri
• Föderaal- ja korrakaitseüksustele müüdi üle 40 000 kiivri
• Kanada spetsiaalsete operatsioonide kiivrisüsteemi lahenduste pakkuja
• 3000 NervCentr® SoloPack ™, SharePack ™ akud ja laadijad tarnitakse Marine Corpile ja USA õhujõududele
• Alates 2013. aastast on 7000 rühma väejuhti andnud USA kaitseministeeriumile ja kehtestanud USA armee programmi
• 80 Silent Watch Battery Pack (SWBP) süsteemi (1 SWBP = 10 SWatPacks), mis on välja töötatud Kanada LAV Luureseiresüsteemi jaoks
• 24 6T Li-Ion SWitchPack ™ patareid ja patareiümbrised integreerimiseks USA armee kõrge liikuvusega mitmeotstarbeliste ratastega sõidukite autopargile (HMMWV)

Alates 2012. aastast võidetud kõik järgmise põlvkonna Euroopa kiivriprogrammid:
• Suurbritannia MoD-i programm VIRTUS: 100 000 järgmise põlvkonna kergekiivrite komplekti tarnija
• Taani kaitse omandamise ja logistika organisatsioon (DALO): võidetud leping järgmise põlvkonna Kergete kiivrite tarnimiseks. Tänaseks on üle 8000 tarnitud.
• Hollandi DMO: võidetud 7-aastase lepingu 48 000 suure jõudlusega kergekiivri tarnimiseks
• Iisraeli kaitsevägi; võidetud leping tarnida 18 000 järgmise põlvkonna kerget kiivrit uue geomeetriaga.
• UK SF: võitis lepingu Smart-kiivrisüsteemi tarnimiseks Ühendkuningriigi erivägedele.
• UAE: viimase 4 aasta jooksul tarnitud 70 000 kiivrit

Lisaks pakutakse uusi erilahendusi Ühendkuningriigile, Prantsusmaale, Hollandile, Tšehhile, Poolale, Austraaliale, Indoneesiale ja Botswani vägedele

 

 

Saa rohkem infot ballistilse kaitse kohta klikkides alloleval lingil:

Kuulivest – Ballistiline kaitse

 

 

      Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.