Revision

Revision on lahenduste pakkuja, kes on spetsialiseerunud ballistiliste- ja laserkaitseprillidele arendusele. Kasutatakse oma tugevat disaini- ja arendusteadmiste kogemusi koos märkimisväärsete investeeringutega tõhusasse suuremahulisse tootmisse ja integratsiooni, et saavutada põhiline eesmärk: Pakkuda kaitseprille, mis päästavad elusid.

Revision asutati 2001. aastal prillifirmana. 2019. aastal, kui Revisioni bränd ja prilliäri müüdi ASGARD Partners & Co ja Merit Capital Partnersile, saime naasta oma pärandi juurde – disainida, arendada ja toota maailmatasemel kaitseprille mundrikandjatele üle maailma.

Lihtne on öelda, et Revision on nüüd ainult kaitseprillid. Kuid Revisionile meeldib mõelda, et ollakse enamat – Selgelt prillidele fookuseeritusega kaasneb innovatsioon. Ollakse nüüd 100% USA-s – Meeskond on kõik ühe katuse all. Kõik liiguvad sama eesmärgi poole, ühtsemalt, kirglikumalt ja pühendunumalt kui kunagi varem. Iga otsus ja investeering tehakse ainsa eesmärgiga edendada prilliäri, innovatsiooni ja tehnoloogiat.

 

 

Kindel Ballistiline Kaitse
Ballistilised läätsed on loodud nii, et see ületaks sõjalistes ja taktikalistes operatsioonides kasutamiseks kehtestatud ranged USA ja rahvusvahelised ballistilise mõju nõuded.

Konkurentidest parim udususevastasus
EN 166 standardite kohaselt testitud Revisioni OcuMax Plus on tõestanud, et see kestab 10-20 korda kauem kui konkureerivad uduvastased lahendused, on kemikaalikindel ning hoiab ära kriimustuste, triipude ja määrdumise.

Korralik kaitse kahjulike valguskiirte eest
Läätsed kaitsevad silmi ootamatute kildude eest, pakuvad 100% kaitset kahjulike UV-A-, B- ja C-kiirte eest ning tagavad moonutusteta nägemise parima jõudluse saavutamiseks

Ideaalne kasutamiseks kiivrite ja muu varustusega
Sobib sujuvalt erinevate peasüsteemide, peas asuvate seadmete ja sidesüsteemidega

FT-2 Laserkaitse kontsentreeritud kiirte eest (LazrBloc Technology)
Revisioni tipptasemel ühe- ja kaheribalised laserkaitseläätsed neelavad laserkiire kogu nähtava spektri ulatuses ja kaugemalgi! (Kaitseb violetsete, siniste ja roheliste laserite eest – 405 nm OD4, 445 nm OD4, 532 nm OD4)

 

ShadowStrike – Päikeseprillid

StingerHawk – Ballistilised Kaitseprillid

SawFly – Ballistilised Kaitseprillid

StingerHawk LazrBlock FT-2 – Ballistilised Kaitseprillid laserkaitsega

SnowHawk Goggles – Ülesilmade Kaitseprillid

RX Carrier – Nägemise parandamiseks prilliklaasilisad

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.