Avon Protection

Avon Protection on tunnustatud maailmas hingamis ja ballistiliste kaitsesüsteemide eestvedajana, pakkudes elukriitilisi lahendusi sõjaväelastele ja kiirreageerijatele kogu maailmas.

Uuenduslike lahenduste pakkujana mõistetakse tänapäevase sõduri ja taktikalise operaatori ainulaadseid nõudeid. Nende spetsialiseerumine ja valdkonna mõistmise sügavus on taganud, et tooted on loodud nende kasutajate kaitsmiseks kõige ekstreemsemates keskkondades.

Avon Protection tarninud kaitselahendusi Ühendkuningriigi kaitseministeeriumile ja teistele liitlastele alates 1920. aastast. Avon Protection on integreeritud kaitsevarustuse peamine tarnija NATO-le ja Ameerika Ühendriikidele. Kaitseväele, mereväele, õhujõudude ja erioperatsioonide üksustele.

Avon Protection lahendused on arvukate riigikaitse ja taktikaliste strateegiate eesliinil. Oma sõjaväe juurte abil on nad turule toonud First Responderi tõestatud kaitselahendused, mis vastavad taktikalise operaatori keerukatele vajadustele. Kaitsevõime arenemine taktikalise operaatori vajaduste rahuldamiseks tähendab, et Avon Protection on õiguskaitseasutuste ja SWAT-i kasutajate seas turuliider kogu maailmas.

 

FM54, maksimaalne kaitse, täielik paindlikkus.

Avoni uusim õhupuhastusrespiraator FM54 pakub professionaalsele kasutajale maksimaalset kaitset silmadele, näole ja hingamisteedele keemiliste, bioloogiliste, radioloogiliste ja radioaktiivsete (CBRM) ning toksiliste industriaalmaterjalide ja kemikaalide vastu, samal ajal jättes vastavalt ülesannete muutustele kasutusvõimalustesse paindlikkust.

FM54 töötab nii positiivse kui negatiivse rõhu peal (APR, SCBA, CCBA ja PAPR). Kahe võimaluse vahel saab lülitada hoovast VREU (väljahingamise muutuva vastupanu üksus) küljes, ilma et peaks eemaldama hääle projitseerimise üksust (VPU) või kaotama kaitseomadusi.

Multi Role Rebreather – Sukeldujatele

Avon Protection pakub sõjaväe tuukritele maailma kõige arenenumat veealust elu toetavat seadet. Avon Multi Role Rebreatheri eesmärgiks on tuukri turvalisuse, kasutatavuse ja funktsionaalsuse tagamine.

MCM100 on Avon Protectioni tipptasemel elektrooniliselt juhitav suletud ahelaga, segatud gaasiga sõjaline tagasivoolutoru. Suurbritannia kaitseteaduse ja tehnoloogia laboratooriumi (Dstl) ning Norra kuningliku mereväega koostöös välja töötatud MCM100 on loodud silma paistma nii madalas kui ka süvavees missioonidel kasutamiseks; optimeeritud lõhkekehade hävitamiseks (EOD), miinitõrjemeetmeteks (MCM) ja erioperatsioonide sukeldumisülesannete täitmiseks.

Turgu juhtiv MCM100 pakub tõelist mitmeotstarbelist sõjalist uuestihingamisvõimekust, mis sisaldab tipptasemel tehnoloogiat ja uuenduslikke operatiivseid funktsioone, et tagada oluliselt parem sukeldujate ohutus ja pikem missiooni kestus.

Avon Protection’i  Viking Z Seven SCBA 

Loodud tuletõrjujate ja raskemoelist tööstusliku töö vajadusi silmas pidades. Tulekindlad rihmad, ohuhoiatussüsteem ja paljud teised omadused järgivad rangeid NFPA Standarte 1981, 2007 : kaasa arvatud ka tähelepanudisplei ja CBRN kaitse. Viking Z Seven sisaldab endas suhtlusvahendit, häälevõimendust ja maski sisseehitatud patenteeritud AirSwitch tehnoloogiat.

Avon NH15 ™ CBRN – Kiire lahendus hädaolukorda

Õhupuhastusrespiraator on turu väikseim ja kompaktsem evakuatsioonikaitse, millel on luba kanda NIOSH ja CE märgistust. Selle madal hind muudab ta ideaalseks politsei, erakorralise meditsiiniteenistuse ja tuletõrjeametnike jaoks, kes otsivad CBRN-i stsenaariumi korral kiiret hädaolukorras hingamisteede kaitset.

NH15 ™ ülepeakäival maskil on viieaastane kõlblikkusaeg ja see tagab väga kõrge hingamisteede, silmade ja näo kaitse kindlustatult vähemalt viieteistkümneks minutiks. Läbipaistvast materjalist valmistatud NH15 ™ kaitseb mitte ainult kõikide õhus levivate CBRN-i ohtude vastu, vaid kaitseb nägu ka vedelate ohtlike ainete pritsmete eest.

Klaar materjal annab väljanägemise, mis ei ole ähvardav, aitab kandja ära tunda ja võimaldab ka visuaalset suhtlemist. Kaks unikaalse hingesüsteemi madala profiiliga filtrit sisaldavad uusimat filtreerimissüsteemi, mis suurendab hingamiskindlust ja eesmine helkur teeb töökaaslaste tuvastamise vähese valguse tingimustes väga kergeks.

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.