Patriot 3

Patriot3 Elevated (P3E) on maailmas juhtiv taktikaliste süsteemide tootja kõrgustes toimetamiste jaoks (ETS). Patriot 3 Elevated Mobiilne reguleeritav ramp MARS on kõige võimekaim redelisüsteem Patriot 3 (Esmaesitlus 2000’ndal aastal). Alates sellest on toodetud üle 200 süsteemi. MARSi on testitud ja see on end tõestanud korrakaitseüksuste seas, kasutatud Ameerika Ühendriikide poolt Iraagi sõjas, kus MARS oli ainus ETS, mida lahingolukordades kasutati.  Iraagi sõjas oli MARS heaks lahenduseks olukordades, kus maalt sisenemine kujunes liiga ohtlikuks.

Alates MARS’i tootmisest on loodud ka Liberator HX, RAID, ARC ja OSR süsteeme, mis katavad kõik võimalikud lõppkasutaja vajadused erinevates olukordades. Patriot3 on selgelt kõige kiirem, töökindlam ja usaldusväärsem taktikalise sisenemise süsteem maailmas.

Kas ma saan juba olemasolevale sõidukile paigaldada kaldteesüsteemi?

Jah. Sõiduk peab siiski vastama vajalikele paigaldus- ja koormuse nõuetele. Kõrgendatud taktikalised süsteemid on paigaldatud enam kui 35-le erinevale operaatorisõidukile, sealhulgas HMMWV-dele, soomustatud veokitele Lenco, Gurkha, Ford Trucks ja Achleitner.

Kas Patriot3 varustab sõidukit mõne rampsüsteemiga?

Jah. MARS-i (Ford F-550) ja RAID-i (GMC Van) saab kohe koos sõidukiga müüa ‘võtmed kätte’ paketina. Kõik rambisüsteemid on spetsiaalselt projekteeritud ja valmistatud nii, et need sobiksid operaatori valitud masinaga ohutult ja turvaliselt.

Soovin meie meeskonna sõidukile ETS-i, kas pean selle saatma Patriot3-le installimiseks?

Ei. Pärast seda, kui Patriot3 aitab Teie sõiduki jaoks parima süsteemi välja selgitada, valmistatakse kaldtee meie ettevõttes ja saadetakse sõiduki asukohta. Patriot3 paigaldusmeeskond viib paigaldus- ja ohutustestid läbi kohapeal.

Tänapäevased taktikalised reageerimisvõimalused nõuavad arenevate ohtude tõttu nüüd rohkem kui kunagi varem uuenduslikke taktikalisi seadmeid. Patriot3 aitab teil valida teie missiooninõuetele vastava parima rampsüsteemi, peremeesauto ja sellele lisaseadmed.

MARS / LIBERATOR / ARC / RAID / OSR

 

      Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.