5.11 Tactical

5.11 Tactical pakub suurt valikuid erinevaid kotte ja kaste. Hardcase’idest kuni väiksemate pouchideni suudetakse ära katta enamus, kui mitte kõik lõppkasutaja vajadustest.

 

5.11 Tactical RUSH – Missioon või vaba aeg

Üks enimmüüdud seljakottidest on kesktaseme suurusega seljakott 5.11 Tactical RUSH24 mis toimib sama hästi kui linnas kui ta seda ka maastikul teeb. Seljakotti on lisatud Teie sülearvuti või muu elektroonika jaoks polsterdatud sahtlid, lahke suurusega prillide hoidla, topelttaskud koos sisemiste libisemistaskutega ja lisanud peidetud CCW-tasku. Rikkalikud MOLLE kinnituskohad ja mahukas hoiuruum võimaldavad teil jaotada oma põhivarustuse just sinna, kus seda vajate.

 

 

Range Ready / Range Master / Range Qualifier – Laskesport

5.11 Tactical relvakotid on ilmastikutingimustele vastupidavast 600D nailonist.  Range Ready ™ kotil eraldi püstolitele hoiuruum, lukustatav eesmine sahtel, kuhu saab paigutada tõhusalt 8 salve, küljetaskud, eemaldatav laskemoonakott. Polsterdatud õlarihm, Käepide kõrval kandmiseks ja ID-paneelid.

 

RUSH LBD – Duffel

Loodud raskete koormate, näiteks soomusplaatide ja varustuse vedamiseks, on RUSH LBD (Duffel) valmistatud vastupidavast 1050D nailonist, millel on kogu ulatuses võrgud ja tugevdatud õmblused. Sisemiste võrktaskute, kinnitusrihmade, surverihmade ja haaratsikäepidemetega saab koti visata kas õlale või hoopis seljakotina kanda. RUSH LBD MIKE Duffels on MOLLE-ühilduvad, võimaldades teile meeldivalt kohandatavaid kandmisviise.

 

CAMS, SOMS ja Mission Ready – Pikemad Reisid

5.11 Tactical Ülimalt suured reisikotid. Nendel suurepärastel reisikottidel on PE tugilaud mistõttu taluvad ja on vastupidavad ka tugevamatele löökidele ning põrutustele. Mitme turvalise sektsiooni ja taskuga saate südamerahuga transportida kõike – alates dokumentidest kuni oma vintpüssini – seda kõike hoitakse rihmade abil toestatult.

 

USB50 (Urban Sniper Bag)

on täissuuruses vintpüssi kandmiseks mõeldud seljakott, mis on spetsiaalselt loodud professionaalsete operaatorite toetamiseks linnakeskkonnas. Sellel on ainulaadne lukuga avatav disain, mis võimaldab USB-d muuta integreeritud bipod-toega täissuuruses matiks.

 

      Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.