Explorer Cases

Itaalias Bolognas asuv GT LINE Srl on Euroopa juhtiv tehniliste ümbriste tootja. Nad on alates 1970. aastast rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud kui kõige usaldusväärsemate konteinerite turule toojana. Explorer Cases on täielik hävitamatute veekindlate kastide valik: Ideaalne lahendus kõige nõudlikumate kasutajate vajaduste rahuldamiseks ka kõige ekstreemsemates tingimustes.  Tuhanded spetsialistid üle kogu maailma usaldavad ja loodavad oma Exploreri ümbristele, et kaitsta reisi ajal oma kõige väärtuslikumaid tööriistu ja seadmeid. Exploreri kohvrid on oma koha leidnud ka kaitseväes. Merenduses ja lennunduses – elektrooniliste, meditsiini- või sõjatehnika transportimiseks, tipptehniliste fotoseadmete kaitseks, tehniliste ja spordivarustuse turvaliseks hoidmiseks

Explorer kohvrid on 100% tehtud Itaalias ja on kõige tunnustatumad veekindlad kohvrid turul.
Igal aastal toimetab Explorer üle saja tuhade kohvri kõige nõudlikuma varustuse transpordiks kõige nõudlikemate missioonide jaoks.
Kõik Explorer kohvrid on veekindlad,  liiva- ja tolmukindlad ning taluvad kõrget füüsilist koormust ja ükskõik millises keskkonnas.
Kohvrid on sertifitseeritud taluma temperatuurivahemikku -33 kuni 90 C° ja on seega ideaalsed abiriistad transportimaks tundlikku varustust nagu elektroonika, satelliitühendussüsteemid, gps, arvutid jne.

Exploreri kohvrid tulevad rohkem kui 27s eri suuruses, väga väikesest kuni suurteni täitmaks kõik vajalikud nõudmised. Samuti on kohvreid võimalik saada kolme eri värvi: must, oranž, militaar-roheline. (Pikad kohvrid on saadaval ka liivavärvi – Sand)
Kohvreid saab valida ka koos või ilma sisevahukuubikuteta, mida kasutaja saaks oma nõudmiste järgi paigutada.

Turul on mitmeid veekindlaid kaste, kuid vaid Exploreri kastid tulevad ideaalilähedaduse garantiiga. Lisaks on Exploreril omal alal kõige rohkem innovaatilisi patente.

Exploreri omadused :
– Tehtud Copolümeer Polüpropüleenist
– Veekindel
– Vastupidav kemikaalidele, niiskusele ja tolmule
– Toimivad ekstreemsetel temperatuuridel (-33°C / +90°C)

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.