Aimpoint

Aimpoint asutati Rootsis enam kui 45 aastat tagasi. Kõigi nende aastate jooksul on nad punatäpp sihikute tehnoloogia täiustamiseks teinud tihedat koostööd nii kogenud jahimeeste ja laskurite kui ka professionaalsete kasutajatega üle kogu maailma. Kliendid usaldavad nende tooteid, kuna selle ees seisab Aimpoint® kaubamärk. Aimpointi eesmärk on olla SEE kaubamärk, mis pähe tuleb, kui mõelda punatäppsihikutele. Armastus väljakutsete vastu ja üle nelja aastakümne kõrgeima kvaliteediga ja uuenduslike toodete turuletoomine – see pole utoopia. Aimpoint on tõeline edulugu, tänu kõigile nende ettevõtte töökatele inimestele, tarnijatele ja tänulikele klientidele.

Neile, kes pole veel Aimpointi tooteid kasutanud, ootame huviga, kuidas Aimpoint® sihikud teie laskmist parandavad.

TULEMUSLIKKUS
Aimpoint tähistab kõrget kvaliteeti kõiges, mida me teeme. Alati esineb tipptasemel ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda alati vastavalt klientide nõudmistele. Teeme seda, luues töötingimused, kus kõik saavad oma töö eest vastutada, nii et iga ülesanne täidetakse õigel ajal, õigel viisil ja parima kvaliteediga. Oleme alates 1975. aastast välja töötanud ja tootnud kõrgeima kvaliteediga punase täpiga vaatamisväärsusi ning teeme seda ka edaspidi. Vigu tehes õpime neist. Püüame pidevalt areneda.

INNOVATSIOON
Aimpoint leiutas 1975. aastal elektroonilise punapunkti sihiku ja on sellest ajast alates juhtinud elektrooniliste punapunktsihikute arengut. Püüame jääda selles valdkonnas esikohale. Püüame pidevalt oma tegevuses tipptaseme standardit uuesti määratleda. Seetõttu oleme avatud ideedele, mis esitavad väljakutseid tavapärastele vaadetele ja ajavad innovatsiooni, olenemata sellest, kust ideed pärinevad. Ainus konstant elus on muutused ja usume, et asjakohasuse säilitamiseks peame muutuvate vajadustega pidevalt paranema.

PÜHENDUMUS
Meie kliendid on meie olemasolu alus. Püüdsime luua püsivaid suhteid luues püsikliente, kes naasevad. Meie eesmärk on teha igast kliendist meie kaubamärgi ja toodete saadik. See on võimalik ainult tänu sellele, et Aimpointi kaastöötajad tunnevad end pühendununa, tunnevad huvi oma ülesannete vastu ja on meie ettevõtte üle uhked. Nii saame oma eesmärkideni jõuda – koos.

Näitan kõiki 2 tulemust

 • Aimpoint® Acro P-1 valgustus

  Aimpoint® Acro P-1

  £1

  Aimpoint® Acro P-1

  Ainulaadsed omadused

  • Optimeeritud püstolile ja rakendustele, mis nõuavad madala profiiliga punatäpp süsteemi
  • Ainus täielikult suletud süsteem turul oma suurus järjestikus
  • Kavandatud püstoli slaidide otseseks ühendamiseks
  • Üle 1-aastane aku töö 10-kohalisel positsioonil 6.
  • Aku paigaldus kui sihik on relvale kinnitatud
  • NVD sobilik
  • Sukeldumine sügavusele 25 m (82 ft)
  Kategooriad: , Sildid: ,
  £1
 • Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

  Test

  Test

  Iga lask võib olla sinu parim.

  Relvasihik peab lihtsustama ja parandama laskmisprotsessi, samas täitma kõik nõudmised funktsionaalsuse, vastupidavuse ja kvaliteedi suhtes.

  Muutlikud laskmistingimused nõuavad varustuselt kõrget suutlikust. Kui jutt on täpsusest, siis on esimesel kohal õige sihik, seda selle pärast, et Te ei tea kunagi, mis oludes lask teha tuleb.

  Kategooriad: ,