Aimpoint

Aimpoint asutati Rootsis enam kui 45 aastat tagasi. Kõigi nende aastate jooksul on nad punatäpp sihikute tehnoloogia täiustamiseks teinud tihedat koostööd nii kogenud jahimeeste ja laskurite kui ka professionaalsete kasutajatega üle kogu maailma. Kliendid usaldavad nende tooteid, kuna selle ees seisab Aimpoint® kaubamärk. Aimpointi eesmärk on olla SEE kaubamärk, mis pähe tuleb, kui mõelda punatäppsihikutele. Armastus väljakutsete vastu ja üle nelja aastakümne kõrgeima kvaliteediga ja uuenduslike toodete turuletoomine – see pole utoopia. Aimpoint on tõeline edulugu, tänu kõigile nende ettevõtte töökatele inimestele, tarnijatele ja tänulikele klientidele.

Neile, kes pole veel Aimpointi tooteid kasutanud, ootame huviga, kuidas Aimpoint® sihikud teie laskmist parandavad.

TULEMUSLIKKUS
Aimpoint tähistab kõrget kvaliteeti kõiges, mida me teeme. Alati esineb tipptasemel ettevõte. Meie eesmärk on pakkuda alati vastavalt klientide nõudmistele. Teeme seda, luues töötingimused, kus kõik saavad oma töö eest vastutada, nii et iga ülesanne täidetakse õigel ajal, õigel viisil ja parima kvaliteediga. Oleme alates 1975. aastast välja töötanud ja tootnud kõrgeima kvaliteediga punase täpiga vaatamisväärsusi ning teeme seda ka edaspidi. Vigu tehes õpime neist. Püüame pidevalt areneda.

INNOVATSIOON
Aimpoint leiutas 1975. aastal elektroonilise punapunkti sihiku ja on sellest ajast alates juhtinud elektrooniliste punapunktsihikute arengut. Püüame jääda selles valdkonnas esikohale. Püüame pidevalt oma tegevuses tipptaseme standardit uuesti määratleda. Seetõttu oleme avatud ideedele, mis esitavad väljakutseid tavapärastele vaadetele ja ajavad innovatsiooni, olenemata sellest, kust ideed pärinevad. Ainus konstant elus on muutused ja usume, et asjakohasuse säilitamiseks peame muutuvate vajadustega pidevalt paranema.

PÜHENDUMUS
Meie kliendid on meie olemasolu alus. Püüdsime luua püsivaid suhteid luues püsikliente, kes naasevad. Meie eesmärk on teha igast kliendist meie kaubamärgi ja toodete saadik. See on võimalik ainult tänu sellele, et Aimpointi kaastöötajad tunnevad end pühendununa, tunnevad huvi oma ülesannete vastu ja on meie ettevõtte üle uhked. Nii saame oma eesmärkideni jõuda – koos.

 

Milline Aimpoint sobib Sinule?

Aimpoint punatäppide vastupidavus ja jõudlus on enneolematud. Kaistsevägede poolt kasutatavad sihikud toimivad siiani probleemideta ning on hinnatud kõrgelt ka sportlaste seas. Paljudel võib tekkida küsimus, et miks valida Aimpoint kui analooge müüakse poole odavamalt? Juhul kui ootate oma sihikust järjepidevat töökindlust siis soovitame analoogid kõrvale jätta. Jah – nad võivad sarnased välja näha, kuid ehituskvaliteet ei ole sama. Punatäpp sihikud hoiavad kindlalt sisselastud nulli, töötavad kuni 8 aastat ühe patareiga ning peavad suurepäraselt vastu erinevatele kukkumistele ja põrutustele

Aimpoint CompM4S ja CompM4 (Kehtib ka teistele mudelitele) vahe seisneb selles, et patarei pesa asetseb S mudeli puhul sihikut vaadates kella 5 suunas all.

Aimpoint CompM5b eristub teistest Aimpointi sihikutest tänu oma  reguleeritavusele. Turretid saab kas enda äranägemise järgi paika seada või kasutada juba eelseadistatud valikuid. See võimaldab vahetada erinevate sihtmärkide kauguste vahel kiirelt, ilma et peaks alla või üle sihtmärgi sihtima.

Aimpoint CompM3 ja CompML3 on hinnatud sihikud jahimeeste ja sportlaste seas. Kergelt suuremad kui sõjaväelased eelistaksid, kuid siiski sama töökindlad ja usaldusväärsed kui nende järglased.

Acro P1 ja Acro P2 / C2 on punatäppsihikud mis on mõeldud kasutamiseks eelkõige püstolitel, kuid sobivad ka suurematele relvadele, kui ruumipuudus peaks kimbutama. Suletud süsteem hoiab punatäpi alati kindlalt nähtavana.

Suurendajad 3xMAG, 6xMAG ja 3x-C sobituvad suurepäraselt Aimpointi punatäppsihikutega. Kasutades FlipMounti saab suurenduse vaatele kiirelt lisada või eemaldada. Suurendused ei muuda punatäpi suurust.

Klikkides siia saad külastada meie veebipoodi armament.ee kus asuvad Aimpoint punatäpp sihikud erinevates konfiguratsioonides.  Juhul kui Teil on muid küsimus, siis kontakteeruge meiega täites lehe all olev blankett.

Püstolile

Püssile

Suurendajad

  Näitan kõiki 2 tulemust

  • Aimpoint® Acro P-1 valgustus

   Aimpoint® Acro P-1

   £1

   Aimpoint® Acro P-1

   Ainulaadsed omadused

   • Optimeeritud püstolile ja rakendustele, mis nõuavad madala profiiliga punatäpp süsteemi
   • Ainus täielikult suletud süsteem turul oma suurus järjestikus
   • Kavandatud püstoli slaidide otseseks ühendamiseks
   • Üle 1-aastane aku töö 10-kohalisel positsioonil 6.
   • Aku paigaldus kui sihik on relvale kinnitatud
   • NVD sobilik
   • Sukeldumine sügavusele 25 m (82 ft)
   Kategooriad: , Sildid: ,
   £1
  • Baltic armament OÜ Taktikaline varustus ja konsultatsioonid, taktikalise ja militaarse varustuse müük

   Test

   Test

   Iga lask võib olla sinu parim.

   Relvasihik peab lihtsustama ja parandama laskmisprotsessi, samas täitma kõik nõudmised funktsionaalsuse, vastupidavuse ja kvaliteedi suhtes.

   Muutlikud laskmistingimused nõuavad varustuselt kõrget suutlikust. Kui jutt on täpsusest, siis on esimesel kohal õige sihik, seda selle pärast, et Te ei tea kunagi, mis oludes lask teha tuleb.

   Kategooriad: ,