L3 Warrior

L-3 Warrior Systems juhib maailmaturgu oma kõrgtehnoloogiliste optiliste öövaatlusseadmete, elektro-optilise tehnoloogiate arenduse ja süsteemide tootmises. Tooted on suunatud USA militaarüksustele, föderaalagentuuridele, korrakaitsjatele kuid kasutajaid leiab ka sportimiskommuunide näol. Tootjal on mitu erinevat militaar- ning kommertssfääri osakonda – Inside Technology, EOTech, Electron Tube Operations (ETO), InfraRed Products (IRP), Advanced Laser Systems Technology (ALST) ja Mobile-Vision, Inc. (MVI). Seega pakub L-3 väga laia tootevalikut sihtimis- ning nähtavustehnoloogiate alal.

+ Pildi võimendajad (I2)
+ Termokaamerad
+ Soojusdetektorid
+ Kõrgsuutlikud öövatlusseadmed
Lisaks omab L-3 ka oma teenuse koolitamise võimalust, parandus- ja logistikakeskust.

L-3 Warrior Systems pakub kõige laiaulatuslikumat tootevalikut optika vallas toetamaks sõdurit ükskõik millistes ilmastikuoludes nägemisel, manööverdamisel, sihtimisel ja laskmisel. Pole tähtis, kas on tegemist öö või päevaga.

Tehnoloogia

L3 Warrior Sensor Systems on maailma juhtival kohal öise nägemise ja elektro-optiliste süsteemide komponentide arenduses ja tootminses. Warrior Sensor Systems toetab kõiki Ameerika Ühendriikide sõjaväelaste filiaale, sealhulgas eliit sõjaväeüksusi, õiguskaitseorganeid ja kiirreageeriaid. Lisaks ulatatakse abistav kästi ka liitlasriikidele arendades ja tarnides lasersihistamis- ja valgustusseadmeid, laserimõõturite süsteeme, pihuseadmeid ja termosüsteeme, holograafilisi UI’si ja muid täiustatud komponente.

Kui vajate vähese valgusega vaatlemisvõimekust, mis on usaldusväärne ja millele võite alati loota, on Insight Technology õige tee. Miks? Kuna Insight Technology Laser Sights, Insight Tech Thermal Imagers töötati välja sõjaväe- ja kaitsespetsialiste silmas pidades. Seetõttu on kvaliteet alati olnud absoluutselt kõrgeimate standarditele vastav. L-3 Insight Technology on oma ala liider, kuna nad on keskendunud parimate toodete turule toomisele. Insight-technology ülimalt vastupidav ja usaldusväärne kvaliteet varustab Teie tulirelva igaks olukorraks, kuhu iganes Te ka ei satuks.

Insight Technology sai alguse tagasihoidlikult. 20 aastat tagasi alustati äri pere keldrist, kuid nüüd pöördub nende poole terve USA armee. Insight Tech soovib pakkuda sõduritele taktikalist eelist, olgu siis õppustel või missioonil. Ranged katsed maailma kõige ekstreemsematel lahinguväljadel on tõestanud, et Insight on sõjaväe varustuses oma ala parim.

• Sihitimis- ja valgustussüsteemid
• Holograafilised vaatamisväärsused
• Tactical Illuminators
• Termokaamerad
• Kujutise intensiivistamine (I2) süsteemid
• Thermal Imaging ja Fuse süsteemid
• Täpse sihtimise süsteemid
• Öise visiooni Goggles
• Öise visiooni torud

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.