Lheritier

Üle 30 aasta on LHERITIER kavandanud ja tootnud vastupidavaid kaameraid ja keerukaid vaatlussüsteeme kaitse-, julgeoleku-, energeetika-, lennundus- ja kosmosetööstusele. Tuginedes kommertsandurite leidlikule kasutamisele koos sisseehitatud pildi parendamise algoritmidega, on ettevõttel täielik kontroll oma toote disaini, teadus- ja arendustegevuse ning testimisprotsesside üle, pakkudes klientidele laia valikut, oskusi ja tipptehnoloogiat. Lisaks ulatuslikule COTS-toodete kataloogile pakub LHERITIER ka kohandatud modulaarseid lahendusi, mis suudavad täita mis tahes konkreetseid nõudeid.

CAT EYE
Tänu silmapaistvatele päeva / öö kõrglahutusega vaatlusvõimalustele (FULL HD) esitab CAT EYE väljakutse seni kättesaadavatele infrapuna tuvastamise toimingutele: näotuvastus üle 200 m, kiiresti liikuvate sihtmärkide vaatlemine ja võimalike ohtude tuvastamine üle 10 km. Alates selle loomisest 2015. aastal on CAT EYE-d müüdud erinevatesse riikidesse kogu maailmas, sealhulgas Prantsusmaale. CAT EYE-d saab kasutada käsikaamerana või integreerida fikseeritud või mobiilsesse gürostaaliseeritud süsteemi (PTZ / Pan-Tilt-Zoom System).

HUD
Head-Up-Display (HUD) kaamerad, mis on mõeldud lahingusse ja harjutamiseks, salvestades samaaegselt toimuvat ja muid vajaminevaid HUD-andmeid. Kasutusel uusima põlvkonna hävitajatel ja õppelennukitel: F15, F18, Rafale, Mirage 2000, Mirage F1, Alpha Jet Kaamera HUD on uusima põlvkonna tehnoloogia missioonidele parema kvaliteedi ja suurema töökindluse tagamiseks (MTBF sup 12 000 FH)

ARTEMIS
Kõrgkvaliteetne madala valguse HD-kaamera.
+ ÕHK nähtav (TV) kanal
+ MAA 360 ° periskoobi vaatlus (päeval või vähese valguse tingimustes); Maaradari ja kaugseire lisarakendused
+ MERE Laevade kaugseire; Staatilised periskoopmastid

      Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.