Steiner

1947. aastal alustas Karl Steiner lammutatud infrastruktuuride ja lagunenud majanduse tingimustes Saksamaal Bayreuthis ühemehetöökoda, mille kinnisideeks oli üks eesmärk: optiliste toodete loomine funktsionaalseks, vastupidavaks ja veatuks, et kaootilises maailmas ei oleks midagi võrreldavat. Tema kirg optilise täiuslikkuse vastu viis Steiner-Optiku kuue aasta jooksul raskest loomisprotsessist 50-pealise tehasemo ja muutus varsti ülemaailmseks optika ikooniks, mis tootis binokleid ja vintpüssi sihikuid igaks otstarbeks,

Nimetatud saksa optika on nüüd saadaval 65 riigis, mida on hinnanud sportlased ja pealtvaatajad, linnuvaatlejad ja meremehed, lendurid ja maadeavastajad. Optikat kasutatakse julgeoleku ja sõjaväe poolt kogu maailmas. Bayreuthi uurimis-, arendus- ja tootmiskoht on vaieldamatult kõige arenenum optika tootmistehas maailmas. Steineri maailmatasemel läätsed, katted ja prismad on loodud ja täiustatud Saksamaal, taludes tööstuse kõige karmimat tootmis-, ülevaatus-, testimis- ja heakskiitmisprotsessi. Ainuüksi läätsed läbivad oma toodangul 460 erinevat sammu. Eriotstarbel valmistatud ja ainulaadselt mitmekihilised  läätsed pannakse kokku spetsiaalsetesse binoklitesse ja optilistesse sihikutesse, misjärel nad kontrollitakse, testitakse ja kinnitatakse uuesti müüki minemiseks sobivaks. Pärast viimast ülevaatust pakub iga Steineri optika oma kategoorias kõige usaldusväärsemat, täpsemat ja rahuldust pakkuvamat vaatlemiskogemust.

Steiner oli esimene, kes arendas välja
Kerge, hävimatu kummiga soomustatud Makrolon® korpuse
Kõikides tingimustes lämmastikuga tagatud udukindluse,
Sõjaväe laserkaitsefiltri
Integreeritud binokli/kompassi
Vetthülgavad Nano-Protection® läätsed
Jätkuvalt uuenevaid – kattetehnoloogiad

Steiner on ka esimene integreeritud rahvusvahelise klassi digitaalse kompass-binokli ja integreeritud binokkel-laseri kaugusmõõtjaga optoelektroonika arendaja.

Steineri võitluses karastatud suutlikus on legend kogu maailmas. Ükski optika pole ennast tõestanud nii paljudes rasketes keskkondades ja kriitilistes olukordades. Kui Steiner ütleb, et see on udukindel, veekindel ja põrutuskindel, siis see on siiras ja igavesti: ükskõik kus, igal ajal ja iga kord.

 

Sihikud: G2B, MSR2, TREMOR3, B4l-2F

 

Lahingsihikud: T536, T432, T332, S432, S332

 

 

Binoklid: Commander, M830r LRF, Nighthunter

 

 

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.