Heckler & Koch

Heckler & Koch GmbH (HK) on 1948. aastal asutatud Saksa kaitsetööstusettevõte, mis tegeleb püstolite, lahingvintpüsside, püstolkuulipildujate ja granaadiheitjate tootmisega. Firma asub Oberndorf am Neckari linnas Baden-Württembergi liidumaal, ning omab tütarettevõteid Suurbritannias, Prantsusmaal ja Ameerika Ühendriikides.

HK poolt toodetud tuntuimate tulirelvade hulka kuuluvad näiteks püstolkuulipildujad MP5 ja UMP, lahingvintpüssid G3, HK417, HK33, G36 ja HK416, üldotstarbelised kuulipildujad MG5 ja HK21, enesekaitserelv MP7, püstoliseeria USP ja snaiperrelv PSG1.

Heckler & Koch on üks maailma juhtivaid väikerelvade tootjaid, kellel on kindlalt juurdunud juured Saksamaal. Üle 60 aasta on ettevõte olnud usaldusväärne partner julgeolekujõududele, politseile ning NATO ja NATOga assotsieerunud riikide erivägedele.

Heckler & Koch esindab nii kõrgeima kvaliteediga kui ka uuenduslikke tooteid. Heckler & Koch ainus väikerelvade tarnija, kes pakub laia valikut tooteid, mis hõlmavad püstoleid, SMG’si, automaate, täpsuspüsse, kuulipildujaid, treeningsüsteeme ja 40 mm süsteeme. Selles kontekstis on üksikud relvakategooriad kontseptuaalselt loodud tooteperekonna moodustamiseks.

Nii pakub Heckler & Koch varieeruvat mudelivalikut, mis on kohandatud kõige erinevamate rakendusnõuete järgi. Sellise tooteperekonna eelised ulatuvad madalamast õnnetusohust läbi töövigade ennetamise vahetatavate komponentideni ning tulirelvakasutajate lühemate juhendamis- ja koolitusperioodideni.

Tootmine

Kaasaegsed tootmisrajatised aitavad oluliselt kaasa toodete kõrgele kvaliteedistandardile. Heckler & Koch on viimase kümne aasta jooksul oma tootmismasinad täielikult moderniseerinud, mis tähendab, et see on viimasel taselemel. Tootmine on korraldatud nii, et töö ettevalmistamise, tootmise ja kvaliteedi tagamise küsimused saab lahendatud lühikese ja tõhusa süsteemi abil korda.

Tehnoloogia

Heckler & Koch kehtestab uute tehnoloogiate ja materjalide kasutuselevõtmise standardid. Selleks on näiteks on plastid, MIM (Metal Injection Molding) ja külmvormimistehnoloogiad. Kui varem nõuti arvukalt ja venitatud tööprotsesse, siis tänapäeval kulub selleks vaid mõni minut detaili kohta. Samal ajal parandavad praegused tootmisrajatised toodete kvaliteeti: pikemate hooldus- ja remondivahemike kõrval suureneb toodete täpsus ja eluiga.

Kvaliteedi kontroll

DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO / IEC 27001: 2017 ja AQAP 2110 sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteemi järjepideva rakendamise kaudu tagab Heckler & Koch oma toodete kõrge kvaliteedi. Neid ennetusmeetmeid täiendatakse klassikaliste kontrolli- ja seireprotsessidega. Toodete kvaliteet kajastub ka klientide rahulolus.

 

Enesekaitse Püstolid: USP / Compact, SFP9

 

Sportpüstolid: SP5, SFP9L Match OR

 

Püssid: MR556, MR308, HK243 SAR/TAR

 

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.