Haix

Funktsionaalsete jalanõude spetsialist

Traditsioon ja kõrgtehnoloogia – Kõik algas enam kui 70 aastat tagasi: ettevõtte asutaja Xaver Haimer hakkas Baieris Mainburgis matka- ja töösaapaid tootma. 1992. aastal töötas tema poeg Ewald Haimerl välja esimesed nahast tuletõrjesaapad. Kohalikust kingsepaärist on HAIX arenenud ülemaailmseks mängijaks. HAIXi peetakse funktsionaalsete jalatsite tippbrändiks tuletõrjujatele, politseile ja kiirreageeriatele kogu maailmas. Baierimaalt päritfirma on paljude patentide ja uute tootearendustega valmis seadma funktsionaalsuse ja innovatsiooni osas uusi standardeid. Ettevõte asutati 1948. aastal Baieris Mainburgis. Selle praktikapõhised uuringud ja loomingulised uute toodete arendused on selle käsitöö kaubamärgid. HAIXil on professionaalseks kasutamiseks mõeldud jalanõud määratletud suurepärase tehnilise oskusteabe ja täiustatud kõrgtehnoloogilise tootmisprotsessiga. HAIX annab kogu maailmas tööd umbes 1700 inimesele ja valmistas 2019. aastal enam kui 1,4 miljonit paari kingi. Euroopas, Ameerikas või Aasias – või kus iganes mujal on vaja usaldusväärseid jalatseid – on kvaliteetsetest HAIXi saabastest saanud asendamatu kaaslane.

Militaarüksused
üle terve maailma usaldavad Saksa kvaliteeti. Euroopa suurimad armeed nagu Ühendkuningriigi ja Prantsusmaa varustavad oma sõdureid peamiselt HAIX’i saabastega. Nad teavad miks – kui jalanõu ei sobi kandjale ideaalselt, siis võib see pärssida nende võimekust reageerida.

Pikad tunnid jalgadel, kuid valu puudub
Politseinikud kirjeldavad niimoodi oma igapäevatööd HAIX saabastega. Intensiivne ja laiahaardeline uurimis- ja arendustöö on vorminud sellest ideaalse sobivusega jalanõu. Tagasiside klientidelt on meile kinnitanud, et tulevikuski jäävad nad HAIX’idele kindlaks.

Funktsionaalsed jalanõud igapäevaseks töötegemiseks.
Sportlik disain, kergus ja turvaelemendid HAIX jalanõudel teevad neist usaldusväärsed jalanud objektidel, ehitustel või ladudes.  Loomulikult on selles saapas ühendatud kvaliteet ja kogemused tööjalanõude valdkonnast, mis tagab üleüldise mugavuse seotult ohutaseme ja vigastuste vähendamisega. Ära vaeva oma jalgu madalama klassi turvasaabastega – Võta HAIX Safety

 

Taktikalised saapad: Kaitsevägi, Politsei, Kaitseliit

 

Vee ja tulekindlad saapad: Tuletõrje

 

Lõike ja torkekindlad töösaapad : Arboristid

 

Jalanõud põllule või aeda: Maastikuarhitektuur

 

Turvaninaga jalatsid objektidele : Ehitus

 

Verele ja kehavedelikele vastupidavad jalatsid: Kiirabi

 

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.