ASP

ASP moto ütleb kõik. Enam kui neljakümne aasta jooksul on nad keskendunud ühtselt õiguskaitseametnikele parimate tööriistade pakkumisele oma ülesannete ohutuks täitmiseks. Iga päev usaldavad professionaalid enam kui 100 riigis meie tooteid ja koolitust oma eluga – nii et nad ei saa endale lubada vähem kui parimat.

Batoonid, käerauad ja taktikalised taskulambid on heaks kiidetud sõna otseses mõttes tuhandete õiguskaitseorganite poolt üle kogu maailma. Allpool on toodud vaid mõned näited paljudest juhtorganisatsioonidest, kes on kasutusele võtnud ja usaldanud ASPi seadmeid. Agentuuride kinnituste täielike loendite vaatamiseks klõpsake siin.

ASP kujundab ja toodab tooteid erinevates, kuid omavahel seotud tootekategooriates:

OC „Pepper Spray”: oma peenelt viimistletud, töödeldud ja rihveldatud alumiiniumist tünnidega näevad ASP OC Defenders välja nagu tippklassi taskulambid – mitte nagu tüüpilised, ilmsed pipragaasi tooted. Koolitustööriistad: meie kuulsatest punastest relvadest kuni spetsiaalselt kavandatud käeraudade ja nuiatükkideni ning muuni peegeldavad meie varustus maailmatasemel praktilise väljaõppe pärandit ja pühendumust ohvitseride ohutusele.

Teleskoopnuiad: ASP USA liputoode – Piisavalt legendaarne ja domineeriv selles valdkonnas, et õiguskaitseametnik viitaks nuiale lihtsalt sõnaga “asp” … kuigi on ainult üks tõeline originaalne ASP® kaubamärk. On üle 60 erineva mehhanismi, suuruse, materjali ja viimistluse kombinatsiooni.

Käerauad: käeraudade ärisse astumisega raputati tootekategooriat, milles põlvkonnad olid läinud ilma uuendusteta. Nende käerauad on tõstnud tänu nutikate funktsioonide, kiiruse, kasutusmugavuse ja ohutuse piire ning seadnud uued kvaliteedi ja täpsuse kriteeriumid.

 

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.