ASP

ASP moto ütleb kõik. Enam kui neljakümne aasta jooksul on nad keskendunud ühtselt õiguskaitseametnikele parimate tööriistade pakkumisele oma ülesannete ohutuks täitmiseks. Iga päev usaldavad professionaalid enam kui 100 riigis meie tooteid ja koolitust oma eluga – nii et nad ei saa endale lubada vähem kui parimat.

Batoonid, käerauad ja taktikalised taskulambid on heaks kiidetud sõna otseses mõttes tuhandete õiguskaitseorganite poolt üle kogu maailma. Allpool on toodud vaid mõned näited paljudest juhtorganisatsioonidest, kes on kasutusele võtnud ja usaldanud ASPi seadmeid. Agentuuride kinnituste täielike loendite vaatamiseks klõpsake siin.

ASP kujundab ja toodab tooteid erinevates, kuid omavahel seotud tootekategooriates:

Taktikaline valgustus: alates taskusuurustest kuni täisfunktsionaalsete suurte taktikaliste taskulampideni – iga ASP-taskulamp on välja töötatud rangete standardite järgi. Kasutatakse parimaid komponente, mida raha saab osta. Lambid toodetakse nende oma konveieriliinidel, mitte masstoodangu OEM-tehastes, tagades, et vastataks täpsetele ja rangetele kvaliteedistandarditele, mida nende nõudlikud kliendid ootavad.

Võimsus: Sooviti, et akud ja laadimistarvikud vastaksid nende loodud kõrgkvaliteetsete taskulampide toimivusega … Nii hakati neid ise tootma. ASP-i laetavad patareid on loodud maksimaalse tööaja, ohutuse ja töökindluse tagamiseks, kuid seda tavapäraste hindadega.

OC „Pepper Spray”: oma peenelt viimistletud, töödeldud ja rihveldatud alumiiniumist tünnidega näevad ASP OC Defenders välja nagu tippklassi taskulambid – mitte nagu tüüpilised, ilmsed pipragaasi tooted. Koolitustööriistad: meie kuulsatest punastest relvadest kuni spetsiaalselt kavandatud käeraudade ja nuiatükkideni ning muuni peegeldavad meie varustus maailmatasemel praktilise väljaõppe pärandit ja pühendumust ohvitseride ohutusele.

Teleskoopnuiad: ASP USA liputoode – Piisavalt legendaarne ja domineeriv selles valdkonnas, et õiguskaitseametnik viitaks nuiale lihtsalt sõnaga “asp” … kuigi on ainult üks tõeline originaalne ASP® kaubamärk. On üle 60 erineva mehhanismi, suuruse, materjali ja viimistluse kombinatsiooni

Käerauad: käeraudade ärisse astumisega raputati tootekategooriat, milles põlvkonnad olid läinud ilma uuendusteta. Nende käerauad on tõstnud tänu nutikate funktsioonide, kiiruse, kasutusmugavuse ja ohutuse piire ning seadnud uued kvaliteedi ja täpsuse kriteeriumid.

 

    Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.